Ważne miejsce - jedyne takie

Zbiórka zakończona
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 38 osób
980,45 zł (4,9%)

Dziekanów Leśny, mazowieckie

Rozpoczęcie: 5 Marca 2014
Zakończenie: 30 Września 2014

Nasi podopieczni, to głównie małe dzieci, które podczas porodu doznały uszkodzenia splotu ramiennego - ich rączka jest bezwładna, wisi wzdłuż małego ciałka, po prostu "nie działa".


Maluchy te przyjeżdżają z całej Polski, z najodleglejszych zakątków naszego kraju, do jednego, wyjątkowego miejsca - do zakładu rehabilitacji w Szpiatlu Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym. Mogą tu uczestniczyć w specjalistycznych turnusach rehabilitacyjnych. To właśnie tutaj, w tym jednym miejscu w Polsce, pracują wyspecjalizowani w rehabilitacji porażonego splotu ramiennego fizjoterapeuci, zajmujący się usprawnianiem uszkodzonych rączek. To wyjątkowe miejsce.
Niestety, każdy kto choć raz odwiedził ten zakład, wie, w jakich  trudnych i niekomfortowych warunkach matki z małymi dziećmi muszą przebywać na 2-3 tygodniowych turnusach.

Chcemy to zmienić! Zróbmy coś wspólnie dla potrzebujących, niepełnosprawych  dzieci !


Jako fundacja chcemy, przy pomocy wszystkich ludzi dobrego serca, wyremontować zakład rehabilitacji, tak, aby niepełnosprawne dzieci miały godne warunki pobytu, aby wszystkie potrzebne zabiegi fizjoterapeutyczne odbywały się na w jednym miejscu, aby rodzicom wraz z pociechami było łatwiej funkcjonować podczas turnusów rehabilitacyjnych.


To bardzo ważny i potrzebny projekt. Aby go zrealizować liczymy na Waszą pomoc!

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 38 osób
980,45 zł (4,9%)