Sportowcy mają moc! Zwłaszcza gdy działają razem.

Dominika Rezlerska
organizator skarbonki

Witam wszystkich serdecznie!!!

Nazywam się Dominika Rezlerska. Jestem byłą zapaśniczką startującą dla ,,Agrosu Żary'', obecnie instruktorką fitness oraz amatorką biegania reprezentującą ,,Żary Runners Team" ;)  

Sport to moje życie i pasja, która pozwala mi być szczęśliwym człowiekiem oraz narzędzie, dzięki któremu mogę pomagać ludziom poznawać swoje lepsze ja ;)

Być może natknęliście się już na post, w którym prosiłam o udostępnianie linka oraz wsparcie poprzez wpłatę dobrowolnej kwoty na rzecz chorego, nienarodzonego jeszcze Ignasia... Jeśli nie, to pod tymi adresami możecie zapoznać się z jego historią (proszę, zróbcie to):

* www.siepomaga.pl: https://www.siepomaga.pl/serce-ignasia

* Facebook: https://www.facebook.com/RatujmyserceIgnasia/?fref =ts

Ja osobiście bardzo chciałabym Was zachęcić do pomocy poprzez zorganizowanie przeze mnie darmowego treningu oraz możliwość licytacji na nim gadżetów typu koszulka znanego sportowca z autografem itp. ...mam mnóstwo pomysłów, natomiast do ich realizacji potrzebni jesteście WY! Potrzebne mi gifty, jakie można przeznaczyć na licytację. Jeśli macie jakieś pomysły, proszę o kontakt.

A już teraz możecie wpłacać chociaż przysłowiową złotówkę, bo przecież grosz do grosza... :) Czasu jest coraz mniej. Ignaś narodzi się niebawem, a do całośći kwoty, jaka potrzebna jest na operacje potrzeba jeszcze bardzo wiele.

Wiem, że każdy ma w swoim życiu wydatki i problemy mniejsze czy większe, z którymi musi sobie na co dzień radzić... Ale mam nadzieję, że nikt z Was nie znalazł się nigdy i nie znajdzie na miejscu Ignasia i jego rodziców. Rodziców, którzy zamiast cieszyć się szczęśliwym rozwiązaniem ciąży - z dnia na dzień żyją w coraz większym stresie i strachu o życie i zdrowie swojego ukochanego dziecka... :(

Dlatego jeśli każdy z nas zrezygnuje z czegokolwiek... Zakupu kolejnego gadżetu,  wyjścia na pizzę czy może startu w zaplanowanym biegu - uda nam się zebrać choć trochę. Dołożyć swoją cegiełkę w walce o życie tego Maleństwa!

Tutaj możecie już teraz wpłacać symboliczną kwotę do ,,mojej" skarbonki, a ja na dniach będę informować o tym co udało mi się zorganizować ;)

Wiem, że w kupie siła, a w kupie sportowców jeszcze większa!!! Pokażmy, że mamy moc!!! Zróbmy to dla tego Małego Wojownika, a być może i on kiedyś będzie wielkim sportowem, o którym jeszcze usłyszymy! :)

DOBRO POWRACA! :*

Wsparli

50 zł

Sylwia Borowiec

Trzymam kciuki, aby wszystko się udało :)
50 zł

Wpłata anonimowa

Czekamy na zdrowego Ignasia
20 zł

as

5 zł

Wpłata anonimowa

X zł

Le Petit Prince

"Ludzie z Twojej planety hodują pięć tysięcy róż w jednym ogrodzie i nie znajdują w nich tego, czego szukają..."
50 zł

Ania

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
498%
498 zł Wsparło 10 osób CEL: 100 ZŁ