Zbiórka pieniędzy na lek ratujący życie Filipka i Milenki!

dodi1
organizator skarbonki

 

❤27 marca Filipek będzie obchodził swoje 7 urodzinki.❤

Niestety nie wiemy, czy będzie  to radosny dzień dla chłopca. Choroba nie pozwala cieszyć się Filipkowi z tak uroczystej imprezki. 

Wspólnie możemy pomóc  Filipkowi w zakupie leku ratującyego jego  życie. Połączmy siły i pokażmy, że życie  jest najważniejsze!

Ratujmy życie Filipka!

❤Za każdy gest serdecznie dziękujemy❤

Więcej o chorobie poniżej.

Milenka i Filip cierpią na rzadką nieuleczalną chorobę genetyczną - zespół Niemanna Picka typu C. Dzieci muszą przestrzegać specjalnej diety, potrzebują również bardzo  drogich leków, wymagją rehabilitacji. Dlatego zwracam się do Państwa z apelem o pomoc dla Milenki i Filipka.

Z dnia na dzień coraz bardziej Filipek wyłącza się z normalnego życia. Milenka wciąż patrzy na brata i widzi co się dzieje. Nie możemy pozwolić aby doszło do pogorszenia stanu zdrowia dziewczynki. Filipek i Milenka potrzebują specjalistycznej kosztownej diety, leku Zavesca , który nie jest refundowany. 

Dziś nadal brakuje  pieniędzy na lek, który ciągle ma bardzo wysoką cenę. Dlatego chciałabym prosić ludzi dobrej woli i ludzi o wielkich sercach o pomoc i wsparcie. Proszę z całego serca o wpłatę pieniążków. 

Wsparli

1 zł

Anonimowa Pomagaczka

100 zł

Anonimowa Pomagaczka

Kocham Was małe skarby...
50 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

Filipku jesteśmy z Tobą❤️❤️❤️❤️
50 zł

Robert

5 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
0,49%
246 zł Wsparło 8 osób CEL: 50 000 ZŁ