Fundacja Dzieciom ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ

Fundacja Dzieciom ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ
56 Stałych Pomagaczy
Rafał Zduńczyk
30 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż Skarbonkę

Typ Organizacja charytatywna

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Naszą misją jest realizacja ogólnokrajowego Programu "Zdążyć z Pomocą" pod patronatem prof. Zbigniewa Religi. Przewodnią ideą programu jest ratowanie zagrożonego życia dzieci, przywracanie im zdrowia, wspieranie ich edukacji i niesienie pomocy w trudnych warunkach materialnych.

Działalność Fundacji polega w głównej mierze na gromadzeniu funduszy, na założonych wcześniej subkontach dla chorych i niepełnosprawnych dzieci, z przeznaczeniem na przeprowadzanie trudnych operacji, drogiego leczenia, długotrwałych rehabilitacji.

Mamy 37 000 podopiecznych – są to dzieci z porażeniem mózgowym, wadami serca, autyzmem, zespołem Downa, dystrofią mięśniową, epilepsją, chorobami nowotworowymi.

Zbudowaliśmy trzy nowoczesne Ośrodki Rehabilitacji AMICUS, BIOMICUS i CEMICUS. Od 2010 roku prowadzimy rehabilitację dla podopiecznych. Ośrodki mieszczą się w Warszawie. Zapewniamy dzieciom dostęp do wielu specjalistów i różnych metod terapii.

Nasi podopieczni mają także możliwość korzystania z hosteli pielęgnacyjno-opiekuńczych  znajdujących się przy ośrodkach. Dzięki temu nasi podopieczni i nie tylko przyjeżdżają z całej Polski wraz z rodzicami na turnusy rehabilitacyjne.

Dokładamy wszelkich starań, by zdążać z pomocą dzieciom potrzebującym. Wspieramy ich walkę o życie, zdrowie, sprawność i lepszą przyszłość. Jesteśmy przekonani, że warto pomagać!

Wsparli

30 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

25 zł

Anonimowa Pomagaczka

50 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

56 Stałych Pomagaczy
Rafał Zduńczyk
30 zł miesięcznie