Ratujemy zimowisko dzieciom z Domu Dziecka

Fundacja 4×4 Dzieciom
organizator skarbonki

Co rok dla podopiecznych Domu Dziecka organizowany był przez pracowników wyjazd w Ferie Zimowe tzw "zimowsko". To wyjątkowy czas na który każdy z wychowanków bardzo czeka. W tym roku otrzymaliśmy informację od Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny "Koło", że brakuje budżetu na wyjazd. Dzieci rozpaczają. W związku z tym, że wiemy, jak bardzo zależy im na wyjeździe i jak to ważne, by miały tę choć małą radość w swoim poturbowanym życiu zgłaszamy się do Was z prośbą o wsparcie finansowe. Często nauka jazdy na nartach to dla nich duży sukces życiowy i jedyny czas w którym zapominają o swoich życiowych tragediach.

Ferie rozpoczynają się na koniec stycznia tak więc pilnie poszukujemy sponsorów, którzy nas wesprą. Każdy 1000 zł to wymarzone Ferie dla jednego z wychowanków. Chcielibyśmy zabrać w góry przynajmniej 30 wychowanków z Ośrodka, który poprosił nas o pomoc. Opiekunami wyjazdu będą pracownicy Ośrodka. Finalna liczba wychowanków zależy od ilości zebranych środków!

Poza krzywdami i życiowymi kopniakami te dzieciaki nie doświadczyły wiele dobra. Czy uda się nam wspólnie je przekonać, że dobrzy ludzie istnieją?

Zbieramy środki na pokrycie kosztów wyjazdu, ale również chętnie skorzystamy ze wsparcia logistycznego. Cenne będzie wsparcie wypożyczalni narciarskich, organizatorów rozrywki, instruktorów, itp itd którzy poraktują nas ulgowo. Jest plan by odwiedzić Tatry, ale oczywiście każde inne miejsce w górach nas ucieszy.

Odwiedzajcie naszą stronę internetową www.4x4dzieciom.pl i oczywiście udostępniajcie naszą prośbę

W imieniu zespołu Fundacji 4x4 Dzieciom z góry dziękujemy za każdy dobry gest!

Marcin Kiełbasiński

Wsparli

3 000 zł

8*

Bawcie się dobrze bączki!
500 zł

❤️

500 zł

Pozdrawiam Natalke K

500 zł

LR

500 zł

Hanka i Janusz Krukar

Życzymy udanego wypoczynku, wierzymy ze się uda!
300 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
56%
19 924,27 zł Wsparły 493 osoby CEL: 35 000 ZŁ