ZNAK ZODIAKU KOZIOROŻEC

Manuela Kus
organizator skarbonki

ZNAK ZODIAKU KOZIOROŻEC

Cechy charakteru
Koziorożce stoją obiema nogami na ziemi, a wzrok mają skierowany cały czas na cel. W ogóle można powiedzieć, że ich życiem rządzi zasada celowości – często wyrzekają się spraw, z których nie ma konkretnego pożytku. Ich podejście do życia jest realistyczne – wiedzą czego chcą i jak mają to osiągnąć. By mieć poczucie sensu życia, muszą działać efektywnie i zaznaczać swoją pozycję. Ich specjalność to także wytyczanie granic oraz występowanie w obronie norm i struktur.

Główne zalety
Koziorożce są gotowe przyjąć na siebie większą odpowiedzialność niż większosć przedstawicieli innych znaków – czasem nawet ponad siły. Są dojrzałe ponad wiek i nawet bardzo młodym Koziorożcom nie trzeba tłumaczyć, co to znaczy dorosłość. Są praktyczne, obdarzone zdrowym rozsądkiem, wytrwałe i konsekwentne.

Główne wady
Koziorożce mogą łatwo dać się owładnąć presji sukcesu i w pogoni za osiągnięciami zapomnieć o radościach życia. Zimny rozsądek potrafi zabić cieplejsze uczucia. Koziorożce powinny pamiętać, by nie przesadzić z wymaganiami – zarówno wobec siebie, jak i wobec innych.

Kobieta
Typ chłodnej profesjonalistki, kobiety biznesu. Poważna, odpowiedzialna, a nawet surowa.

Mężczyzna
Również profesjonalista nie poddający się wzruszeniom. Godny zaufania, ale nieco chłodny.

Przyjazne znaki:
Panna, Byk, Ryby, Skorpion 

Wsparli

5 zł

Ewelina Gwiazdowska torebka TH kuferek

5 zł

BONUS 3300

5 zł

BONUS 3300

10 zł

KIERMASZ OSIELSKO

10 zł

KIERMASZ OSIELSKO

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
10%
1 070 zł Wsparło 230 osób CEL: 10 000 ZŁ
Wesprzyj