ZNAK ZODIAKU SKORPION

Manuela Kus
organizator skarbonki

ZNAK ZODIAKU SKORPION

Cechy charakteru
Skorpiony są znane ze swoich intensywnych odczuć, determinacji i silnego zaangażowania we wszystko co robią. Wydaje się, że mają ogromną siłę woli, gdyż z reguły wiedzą czego chcą i potrafią nawet bardzo długo czekać na właściwy moment, by to uzyskać. Rzadko się poddają i są niezwykle wytrzymałe. Mają skłonność do popadania w skrajności i obce są im stany pośrednie. Nie lubią powierzchowności i przeciętności. Są obdarzone bardzo dużą siłą psychiczną, którą w zależności od stopnia rozwoju mogą wykorzystywać do wielkich celów lub w sposób destrukcyjny – np. gdy pozwolą, by kierowała nimi zazdrość i podejrzliwość.

Główne zalety
Skorpiony odważnie zgłębiają tajemnice i poruszają kwestie, których inni się obawiają. Są wnikliwe, analityczne i nieustepliwe. Mają ogromną zdolność psychicznej regeneracji, dzięki której potrafią podnieść się po niepowodzeniach, które innych dawno by załamały.

Główne wady
Skorpiony długo pamiętają urazy i potrafią wziąć za nie odwet nawet po bardzo długim czasie, gdy inni dawno już zapomnieli o całej sprawie. Powinny uważać, by motywacją ich działań nie stała się chęć zawładnięcia innymi i uzależnienia ich od siebie.

Kobieta
Może kojarzyć się z typem tajemniczej czarodziejki lub w negatywnym wydaniu – modliszki. Namiętna i uwodzicielska, nieco mroczna.

Mężczyzna
Tajemniczy, charyzmatyczny, nieprzenikniony. Wydaje się, że nic się przed nim nie ukryje. Jego skrajne i bezkompromisowe poglądy potrafią nieco przerażać.

Przyjazne znaki:
Rak, Ryby, Panna, Koziorożec 

Wsparli

15 zł

Joanna Krajewska-Burz

Parafa Katedralna Św. Floriana i Św. Michała w Warszawie
5 zł

Marta Gąsiewska

Parafia Świętej Trójcy w Wolverhampton
5 zł

Marta Gąsiewska

Parafia Trójcy Świętej w Wolverhampton
5 zł

Urszula Kuryłowicz

Zbiórka sokółka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
7%
743 zł Wsparło 170 osób CEL: 10 000 ZŁ
Wesprzyj