Mamy jedno marzenie – żeby Zosia usłyszała nasz głos!

Zosia Chajdiak

Mamy jedno marzenie – żeby Zosia usłyszała nasz głos!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0294959
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, aparat słuchowy

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Zosia Chajdiak, 11 miesięcy
Iława, warmińsko-mazurskie
Upośledzenie słuchu czuciowo-nerwowe obustronne, obustronny niedosłuch
Rozpoczęcie: 11 Sierpnia 2023
Zakończenie: 12 Lutego 2024

Opis zbiórki

Nasza córeczka jest taka malutka, a już mierzy się z wielkimi kłopotami. Zosia urodziła się z poważną wadą – niedosłuchem odbiorczym. Nasze największe marzenie to, aby nasze dziecko usłyszało wypowiadane przez nas słowa „kocham Cię”. Pomocy!

Już w trakcie ciąży rozpoczęły się rozmaite badania córki. Na szczęście wykluczono cytomegalię. Chorobę, która jest najczęstszą przyczyną postępującej utraty słuchu. Po narodzinach kontynuowaliśmy diagnostykę, wydając na nią każdą złotówkę.

Zrobimy wszystko, by zapewnić córce jak największe szanse na sprawną przyszłość!

Zofia Chajdiak

Zosia potrzebuje rehabilitacji. Pomocy ze strony surdolopedy. Przed nami wiele wysiłku, aby córeczka mogła się prawidłowo rozwijać. Jest to dla nas nowy temat, wszystkiego dopiero się uczymy. Niestety wiemy już, że niedosłuch odbiorczy nie jest wyleczalny, można go jednak "reperować". Pomocne są szczególnie aparaty słuchowe. Kosztują one jednak krocie. 

Zosia to bardzo pogodne dziecko i każdego dnia uśmiechając się, pokazuje, jak bardzo jest szczęśliwa. Obecnie słyszy szumy, tak jakby nurkowała pod wodą. Ale walczymy o to, żeby kiedyś usłyszała też nas.

Niestety, jest nam bardzo ciężko sobie poradzić. Dzieci z niedosłuchem dostają bardzo niski zasiłek pielęgnacyjny. Bardzo prosimy nawet o symboliczną złotówkę. Dla kogoś to nic, a dla Zosieńki to tak wiele. Z góry pragniemy podziękować każdemu, kto dołożył swoją cegiełkę dla naszej cudownej córki. Dobro zawsze wraca!

Rodzice

Zofia Chajdiak

Szacunkowa kwota zbiórki

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0294959
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki