#artsportfunchallenge2

Fundacja "Zostań Aniołem"
organizator skarbonki

Zasady Akcji #artsportfunchallenge2 (malowanie poprzez bieganie)

Jest to wyzwanie, które polega na tym, by osoba nominowana do zadania - poprzez bieganie za pomocą zapisu sygnału GPS ze swojego telefonu przebiegła, przeszła (uprawiając np. nodric walking) lub najzwyczajniej przespacerowała dystans:

10 km - sportowcy, biegacze, osoby dorosłe

5km - osoby z dziećmi

Dystans należy przebyć tak, by zapis sygnału (śladu) GPS stworzył jakiś ciekawy obrazek.

Aby obraz był czymś naprawdę pięknym i wyrazistym, taką trasę należy wcześniej dobrze zaplanować, następnie pokonać i udostępnić na portalu społecznościowym. Każdy kto wykona zadanie zostaje automatycznie upoważniony do nominowania kolejnych (wybranych przez siebie) 5 osób.

Czas na wykonanie zadania od daty nominacji to 1 tydzień.

Osoby nominowane, które nie podejmą wyzwania, będą mogły odstąpić od podjęcia wyzwania wpłacając symboliczną kwotę (np. 10-20zł) na konto siepomaga, a wszystkie te zebrane środki będą przeznaczone na Fundację „Zostań Aniołem”.

Pomysłodawcą i inicjatorem akcji jest Pan Tomasz Majcherski – trener personalny.

Fundacja „Zostań Aniołem” ze Strumienia prowadzi działalność na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym w tym na rzecz osób z niepełnosprawnością. Nasze działania kierujemy w szczególności do mieszkańców Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci w Strumieniu. Jest to placówka stałego pobytu przeznaczona dla 73 chłopców z niepełnosprawnością intelektualną oraz sprzężeniami. Celem niniejszej akcji jest pozyskanie środków na aktywizację ruchową mieszkańców dps oraz bieżącą działalność statutową fundacji.

Zebrane środki chcielibyśmy przeznaczyć działalność statutową fundacji oraz na zakup i montaż piłkołapu przy boisku należącym do dps, a także na zakup różnego rodzaju sprzętów sportowych i rekreacyjnych (np. rowery, sprzęt do gry w badmintona, siatka i słupki do gry w siatkówkę, piłki, hulajnogi, frisbee, rolki, zestaw do speedballa itd.).

Więcej o informacji naszej Fundacji oraz statut dostępne są na stronie http://dps-strumien.pl/index.php/zostan-aniolem

a bieżącą działalność można obserwować na  https://www.facebook.com/FundacjaZostanAniolem

Anonimowy Pomagacz

Wsparli

1 000 zł

Anonimowy Pomagacz

Dacie radę!!!
200 zł

TM

150 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

MM

100 zł

Anonimowy Pomagacz

TradeMark
100 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
6%
6 240 zł Wsparło 145 osób CEL: 100 000 ZŁ
Wesprzyj