Zostań Świętym Mikołajem

Zbiórka zakończona
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 30 osób
767 zł (7,67%)

Stróże, małopolskie

Rozpoczęcie: 5 Listopada 2012
Zakończenie: 15 Grudnia 2012

Akcja „Zostań Świętym Mikołajem” to doroczna akcja na rzecz dzieci niepełnosprawnych i najbardziej potrzebujących, dla których Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach organizuje świąteczne spotkanie z Mikołajem.
 
W ramach akcji chcemy przekazać ponad 2000 dzieci z powiatów gorlickiego, nowosądeckiego, limanowskiego, nowotarskiego, tatrzańskiego i miasta Nowy Sącz świąteczne paczki, w których znajdą zabawki, owoce, słodycze, książki, zeszyty oraz ciepłe czapki i szaliki.
 
Rozpoczęliśmy już zbiórkę „nieużywanych” zabawek, które dołączymy do świątecznych paczek.
 
Dzieci, jak co roku, na spotkanie ze św. Mikołajem zostaną przywiezione i odwiezione do domów.  Ponadto chcielibyśmy, żeby Mikołaj odwiedził również dzieci z naszego hospicjum domowego.
 
Aby akcja zakończyła się sukcesem, konieczne jest zaangażowanie w nią wielu ludzi „dobrego serca”: wolontariuszy, samorządowców, dzieci, rodziców i oczywiście sponsorów.
 
Dlatego zwracamy się z prośbą do Państwa o wsparcie naszej akcji poprzez wpłaty pieniężne. Chcemy zebrać 10 000 złotych, które przeznaczymy na zakup 1000 sztuk czapek i szalików dla dzieci, zapewniając im ciepło w mroźne zimowe dni.

Tegoroczna akcja będzie miała dwa finały:

8 grudnia 2012r. (sobota) o godz. 10.00  w Szkole Podstawowej w Stróżach
15 grudnia 2012r. (sobota) o godz. 11.00 w Zespole Szkół nr 1 w Spytkowicach


 

Jesteśmy przekonani, że wrażliwe serca Pomagaczy przyłączą się do tej szczytnej akcji.

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 30 osób
767 zł (7,67%)