Zrób Krok dla Anety

Zbiórka zakończona
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 113 osób
3 551 zł (30,74%)

Koło, wielkopolskie

Rozpoczęcie: 19 Czerwca 2013
Zakończenie: 31 Grudnia 2013

Aneta Waszak ma 35 lat. Od urodzenia choruje na przepuklinę kręgosłupa i miała niedowład kończyn dolnych.

W wieku 16 lat przeszła skomplikowane operacje lewej stopy, dzięki czemu zaczęła chodzić o kulach. Niestety, doszło do zapalenia i wykryto gronkowca w tej stopie. Powikłania były na tyle poważne, że konieczna była amputacja. Żeby móc prowadzić aktywne życie, by po prostu móc chodzić, Aneta potrzebuje protezy. Koszt to ponad 11 tys. zł.

Ulubionym zajęciem Anety jest pielęgnacja przydomowego ogrodu. Lubi towarzystwo przyrody i ludzi. Mimo że sama potrzebuje pomocy, często opiekuje się dziećmi swoich koleżanek.

Dla Anety jedną z najprzyjemniejszych czynności jest zwykły spacer, wprost przed siebie – obecnie bez protezy jest to niemożliwe.

Nasza idea ZRÓB KROK ZOSTAW ŚLAD to nie tylko zbiórka pieniędzy. Chcemy pokazać ludziom, że każdy krok ma znaczenie, szczególnie ten wykonany z myślą o drugiej osobie. Wpłacając pieniądze i kupując wirtualny krok zostawiasz ślad w życiu innego człowieka.

Poprzez różne działania, m.in. zamieszczanie ciekawostek na stronie internetowej, i organizowanie konkursów na facebooku chcemy zachęcić wszystkich do wspólnego zbierania kroków.

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 113 osób
3 551 zł (30,74%)