Zrób Krok dla Eweliny

Zbiórka zakończona
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 120 osób
4 200 zł (44,21%)

Jarocin, wielkopolskie

Rozpoczęcie: 19 Czerwca 2013
Zakończenie: 31 Grudnia 2013

Ewelina Szymańska ma 38 lat. Ma kochającego męża i dwie wspaniałe córki: 14-letnią Kasię i 3-letnią Zuzię. To dzięki nim znajduje w sobie siłę, aby pokonywać trudności dnia codziennego. Pomimo przeciwności losu nie poddaję się jest aktywna zawodowo - pracuje jako logistyk.

W lipcu 2010 r. wykryto u niej nowotwór prawej kości udowej, a w sierpniu wycięto guza. Nowotwór okazał się być złośliwy, w związku z tym konieczna była amputacja prawej nogi na wysokości uda.

Po wyjściu ze szpitala Ewelina poruszała się za pomocą protezy tymczasowej, która była bardzo niewygodna i doprowadziła do lordozy. Skórcze mięśni i bóle kręgosłupa utrudniały chodzenie nawet na krótkich dystansach. Ewelina potrzebuje profesjonalnej protezy, która zahamuje powikłania medyczne po amputacji i bóle związane z niewygodą jakiej doświadcza na co dzień.

Dzięki pomocy rodziny i znajomych udało się już uzbierać cześć środków. Obecnie potrzebujemy 9.500 zł, aby zrealizować wspólny cel.

Nasza idea ZRÓB KROK ZOSTAW ŚLAD to nie tylko zbiórka pieniędzy. Chcemy pokazać ludziom, że każdy krok ma znaczenie, szczególnie ten wykonany z myślą o drugiej osobie. Wpłacając pieniądze i kupując wirtualny krok zostawiasz ślad w życiu innego człowieka.

Poprzez różne działania, m.in. zamieszczanie ciekawostek na stronie internetowej, i organizowanie konkursów na facebooku chcemy zachęcić wszystkich do wspólnego zbierania kroków.

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 120 osób
4 200 zł (44,21%)