Ta choroba atakuje tylko dziewczynki... Potrzebna pomoc dla Zuzi!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 354 osoby
11 575 zł (100%)
Zbiórka na cel
rehabilitacja i terapia dla Zuzi na turnusie - szukanie kierunku leczenia

Zuzanna Sikora, 11 lat

Siennica, mazowieckie

Zespół TURNERA, epilepsja, wada serca, wada nerek, niedomykalność zastawki trójdzielnej serca, niskorosłość.

Rozpoczęcie: 6 Grudnia 2017
Zakończenie: 27 Marca 2018

Kiedy w marcu 2018 r. Siepomaga utworzyło zbiórkę dla naszej córeczki Zuzi na rehabilitację i terapię na turnusie, byliśmy pełni nadziei. Wydarzyło się coś, na co nie byliśmy zupełnie przygotowani - zbiórka od razu nabrała zawrotnego tempa i pełną kwotę zebrano w oszałamiającym tempie! 

My, rodzice Zuzi – Katarzyna i Seweryn oraz Zuzieńka z całego serca chcielibyśmy podziękować wszystkim, ale to wszystkim DARCZYŃCOM – razem i z osobna - za tak wielki dar. Bez tej pomocy nie byłoby możliwe tak szybkie wyjechanie i skorzystanie z nowoczesnych terapii przez naszą córkę Zuzannę.

Dziękujemy całej ekipie SIEPOMAGA oraz Fundacji Dobra Wioska, a w szczególności Pani Oksanie Dąbrowskiej, przez którą i pod której opieką Zuzia była rehabilitowana przez cały turnus. Podziękowania składamy również na ręce Pani doktor Eleny Chuprikovej.

Zuzanna Sikora

WSZYSTKIM DARCZYŃCOM I WSZYSTKIM ZANGAŻOWANYM W POMOC ZUZI ŻYCZYMY ABY OKAZANE SERCE – DOBRO POWRÓCIŁO DO NICH ZE ZDWOJONĄ SIŁĄ.

Dziś już Zuzia jest po nowych terapiach i po turnusie. Czekamy z wielką nadzieją na pozytywne skutki i wyniki dla niej. Będziemy się starali do końca jak najlepiej rehabilitować nasze dziecko.

Z wyrazami wielkiej wdzięczności i ogromnymi podziękowaniami,

Katarzyna , Seweryn i Zuzanna Sikora.

Zuzanna Sikora

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 354 osoby
11 575 zł (100%)