Dla mojej młodszej siostrzyczki

Zuzia
organizator skarbonki

Dzień dobry,

tutaj Zuzia, i jestem już  dosyć duża, ale nie umiem jeszcze pisać. Ja mówię, a pisze już mama.  Zawsze chciałam miec siostrę, no to teraz mam. Mama mi OBIECAŁA, że będzie sie ze mną kiedyś bawić. Tylko, że  Oliwka leży w szpitalu i mama ciągle do niej jeździ. Oliwki w domu narazie nie ma i mamy często też. A ja czekam i czekam... I fajnie by było, jakby mama mogła już być tylko w domu i OIiwka też. Teraz Oliwka ma chore serduszko. Mama mówi, że ją nie boli, tylko będzie miała operację, a potem będziemy już  razem – dziewczyny przeciwko tacie. 

Oliwki operacja kosztuje bardzo dużo, dlatego trochę musimy z mamą zebrać.

Mama dostała kilka ładnych rzeczy  na aukcję dla Oliwki, ale my wolimy konkursy. Konkurs jest taki, że można wygrać nagrody, tylko trzeba wpłacić min. 50 zł. i napisać:

1.Coś fajnego dla mnie, Zuzi – czyli żeby mi sie chciało pośmiać. Do wygrania nagrody nr 1 i nr 2:

2.Coś fajnego dla Oliwki – dwa najfajniejsze komentarze ze słowami, dla Oliwki, które  będzie mogła sobie kiedyś, potem przeczytać wygrają nagrodę nr 3 i nr 4:

3.Coś fajnego dla mamy – dwa najfajniejsze komentarze dla mamy, żeby sobie mogła przeczytać, jak jej będzie źle i smutno, żeby była dzielna, wygrają nagrodę nr 5 i nr 6:

Mamy pod dwie nagrody do każdego konkursu,  więc ja sobie wybiorę dwa najfajniejsze zdania, mama też dwa i dla Oliwki wybierzemy dwa razem z mamą. Konkurs trwa do 18 maja. Rozwiązanie konkursu dnia 21 maja. Wygrane komentarze zostaną opublikowane na FB siepomaga.pl. Dodatkowo Siepoamaga.pl wysle maila do zwycięzców z prośbą o dane do wysłania nagród.

Fajna zabawa, bierzcie udział!

Wymyślone przeze mnie, ale można też pomóc Oliwii bez udziału w konkursie.

                                                                                              Zuzia, lalka nie duża.

Wsparli

1 000 zł

marta

powodzenia:) taka siostra to prawdziwy skarb:)
100 zł

Anonimowy Pomagacz

Kochana Zuziu, dziękujemy za konkurs:) na pewno wszystko się uda, nie musicie się martwić:)
100 zł

Pienta

100 zł

alexx

Oliwko, taki z Ciebie mały Maluszek, a już poruszyłaś tysiące serduszek. Każdy chce Ci pomóc, mała kruszynko, 3maj się i walcz zuch dziewczynko:))
100 zł

Marta i Oliwka

Bardzo przebardzo trzymamy za Was dziewczyny kciuki, żebyście już niedługo mogły spędzać ze sobą każdą chwilę na wspólnych radosnych dziecięcych zabawach. :*
70 zł

Anonimowy Pomagacz

Zuziu opiekuj się siostrzyczką ;)Fajne z Was dziewczyny.Życzę powodzenia!Pozdrawiam Was gorąco!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
Zuzia
Oliwia Jaszek
Oliwkowe serduszko
21%
2 192,88 zł Wsparło 29 osób CEL: 10 000 ZŁ