Zbiórka archiwalna
Treść może zawierać nieaktualne informacje o Potrzebującym
Przejdź do najnowszej zbiórki
Pokaż Ukryj

Drogi lek dla Zuzi

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 335 osób
15 264,10 zł (33,92%)

Zuzia Opolska, 13 lat

Boratyniec Ruski, podlaskie

Mukowiscydoza, niewydolność jednego płuca, postępujące zmiany oskrzelowo-płucne, obniżenie wydolności oddechowej

Rozpoczęcie: 21 Czerwca 2010
Zakończenie: 1 Września 2011

Walka z pseudomonas aeruginosa (pałeczką ropy błękitnej) wygrana! Ostatnie trzy wymazy potwierdziły jej brak w organizmie Zuzi.
Według Pani Doktor jest szansa, że pozbyliśmy się jej na dobre. Długie zmagania zakończyły się powodzeniem i naszemu małemu szkrabowi łatwiej się już oddycha.

 
Zuzia czuje się dobrze, choć czasami dokucza jej jeszcze katar. Na razie przyjmuje tylko 2 inhalacje dziennie. Jedną rano z soli hipertonicznej i drugą po południu z Pulmozymą. Dotlenianie na świeżym powietrzu również jej służy.
Ale oprócz tego musieliśmy zakupić odżywki, witaminy, suplementy i wiele innych produktów, które Zuzia musi dostawać codziennie, do końca swojego życia.
 

Dziękujęmy wszystkim za już okazaną pomoc i za dalsze wsparcie w naszej walce z chorobą Zuzi. Chcemy przekazać Wam, że nasza miłość do ludzi rośnie dzięki takim osobom jakimi są Wszyscy Państwo – ludzie bez barier, otwarci w swym sercu i szczodrości, którzy wpisujecie się w słowa św. Ewangelii

"A Król im odpowie: Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili.” (Mat 25,40)
 
 
Bóg zapłać

Ks. Andrzej Opolski z rodziną

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 335 osób
15 264,10 zł (33,92%)