Janek już wie, że bez leczenia umrze!

DobroWraca
organizator skarbonki

Sytuacja jest dramatyczna! Jaś niedawno jeszcze sam prosił o pomoc, dziś już nie jest w stanie... Wszystkie dotychczasowe metody leczenia zawiodły! 

Jaś wszedł w decydującą fazę walki o życie. Potrzebne są masowe udostępnienia. Tylko tak uda się rozpocząć terapię ratującą życie...

DobroWraca

Jaś ma bardzo duże problemy z powiększoną wątrobą. Z uwagi na ucisk narządów wewnętrznych na płuca, nastąpiło zapalenie płuc i problemy z oddychaniem.  

Jaś musi jak najszybciej rozpocząć terapię ostatniej szansy, CAR – T, Jeśli się nie uda, Jaś będzie miał tylko 5% szans na przeżycie!

UWAGA❗️Leczenie ostatniej szansy albo śmierć! Ten film łamie serca. Jaś sam błaga o ratunek... Ostra białaczka limfoblastyczna - słowa lekarza brzmiały jak wyrok, od którego odwołanie jest prawie niemożliwe...

Potrzebujemy pełnej mobilizacji i udostępnień tej zbiórki! Najbliższe dni to najważniejszy czas w życiu Jasia. Jeśli się nie uda zebrać pieniędzy, ten film niebawem może stać się ostatnim wspomnieniem...Ten chłopiec ma dopiero 9 lat, a już wie, że bez leczenia umrze...

Sytuacja jest dramatyczna! Wszystkie dotychczasowe metody leczenia zawiodły! 3 linie leczenia chemią okazały się niewystarczające!

DobroWraca

Jest tylko jedna możliwość, by uratować życie Janka – by ją wykorzystać, potrzeba ponad miliona złotych, a czasu mamy bardzo mało!

Światełko w tunelu to terapia CAR-T cell. W skrócie – trzeba tak genetycznie zmodyfikować komórki odpornościowe Janka, by same zaczęły zabijać nowotwór. Ta metoda leczenia to ostatnia nadzieja na ratunek, pomogła wielu dzieciom, a ja wierzę, pomoże także mojemu Jaśkowi.

Jest jedno „ale”: to leczenie jest koszmarnie drogie, niefinansowane przez NFZ w żadnym stopniu. Usłyszałam od lekarzy, że mamy miesiąc na uzbieranie pełnej kwoty… Inaczej… nie chcę nawet myśleć, co będzie inaczej. 

DobroWraca

Przecież to niewyobrażalna suma! Mimo tego nie pozwolę, żeby brak pieniędzy przekreślił życie mojego Jasia, mojego jedynego synka… 

Każda złotówka jest dla nas na wagę czegoś więcej niż złota – na wagę życia mojego dziecka! Proszę, pomóż mi go ratować!

Rozalia - mama Jasia

Wsparli

1 000 zł

Anonimowy Pomagacz

Od Mikołaja.
700 zł

Jaksim

500 zł

Anonimowy Pomagacz

Trzymaj się Jasiu.
500 zł

Anonimowy Pomagacz

Walcz mały, nie poddawaj się.
300 zł

Anonimowy Pomagacz

300 zł

Edmund Stecko

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
100%
67 289,21 zł Wsparło 1 916 osób CEL: 67 000 ZŁ