Guz w głowie Kacpra może zabić go w każdej chwili! Pilnie potrzebna operacja, zostało mało czasu!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 7 199 osób
149 956,96 zł (113,77%)
Zbiórka na cel
operacja neurochirurgiczna i leczenie w wiedeńskiej klinice AKH

Kacper Chodurek, 4 latka

Jasienica, małopolskie

Ependymoblastoma (ETANTR - rzadki embrionalny nowotwór złośliwy)

Rozpoczęcie: 19 Kwietnia 2018
Zakończenie: 22 Kwietnia 2018

Dziękujemy całej ekipie siepomaga.pl oraz wszystkim Darczyńcom, którzy pomogli nam w zebraniu pieniędzy na operacje Kacperka. Udało się bardzo szybko! Kacper jest już po operacji, która odbyła się co prawda z opóźnieniem, ale najważniejsze, że wszystko już jest dobrze i synek wraca do sił. Kilka dni po zabiegu było trudniejszych dla niego, ale dzisiaj już coraz częściej się uśmiecha. Nie chodzi jeszcze o własnych siłach, chociaż to kwestia czasu - mocno w to wierzymy. Po pierwszej operacji było dużo gorzej więc jesteśmy dobrej myśli. Z dnia na dzień jest coraz lepiej!

W poniedziałek (07.05.2018) Kacper rozpoczął chemioterapię, która potrwa do piątku. W weekend lub na początku przyszłego tygodnia może uda się wyjść ze szpitala i mamy nadzieje, że syn nie będzie musiał już wracać tu na dłużej niż jeden dzień. Czekamy też na informację kiedy ma rozpocząć się protonoterapia. 

W Polsce nasz synek nie maiłby szans, a jedyne, co nam zaoferowano po trudach nieskutecznej chemioterapii to hospicjum. Trudno opisać słowami, jak bardzo jesteśmy Wam wdzięczni za to, że Kacperek otrzymał szansę na życie. Przed nim jeszcze długa droga do pełni zdrowia ale najgorsze ma już za sobą. Z nadzieją patrzymy w przyszłość.

Z całego serca DZIĘKUJEMY!

Rodzice Kacperka

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 7 199 osób
149 956,96 zł (113,77%)