Śmierć chce zabrać nasze dziecko! Prosimy, ocal życie Sary...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 16 377 osób
543 562,46 zł (102,08%)
Zbiórka na cel
Leczenie guza mózgu: chemioterapia i immunoterapia w klinice IDOI w Monterrey

Sara Popielarska, 6 lat

Nieżychowo, wielkopolskie

nowotwór glejak IV stopnia

Rozpoczęcie: 18 Grudnia 2018
Zakończenie: 18 Stycznia 2019

Zobacz wszystkie zbiórki

Szanowni Darczyńcy,

chcemy jako rodzice Sary z wielkiego serca podziękować za okazane wsparcie finansowe na ostatniej zbiórce, która zakończyła się sukcesem w styczniu 2019 r. Dzięki Wam mogliśmy odbyć 10 zabiegów w Monterrey. Leczenie w Meksyku działa, czego efektem jest zmniejszenie się guza. Samopoczucie Sary znacznie się poprawiło. Funkcjonuje prawie jak zdrowe dziecko, aż miło popatrzeć, mając w pamięci stan, w którym właściwie przestała chodzić, jeść, pić i mówić.

Sara Popielarska

Nauczyciele są zaskoczeni, że ma takie chęci do nauki mimo choroby. Walka o życie naszej Sary trwa i musimy ją wygrać. Niestety środki finansowe na koncie Sary wyczerpały się. Nie jesteśmy w stanie sami sfinansować kosztów nawet jednego zabiegu. Dlatego prosimy Was, w większości pewnie rodziców swoich dzieci, o pomoc w ratowaniu życia naszej córki. 

Pomóżcie nam kontynuować walkę ze śmiercią o naszą córkę. Prosimy o wsparcie finansowe, a także modlitwę, abyśmy w tej walce wytrwali i wygrali. Niestety nie jest łatwo, ale głęboko w sercu wierzymy, że nam się uda. 

Link do kolejnej zbiórki: KLIK

Za wszystko dziękujemy!


Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 16 377 osób
543 562,46 zł (102,08%)