1000% Zdrowia i uśmiechu dla Julci :)

Paweł K
organizator skarbonki

Walczymy o życie trzynastoletniej Julii. Żadna klinika w Europie nie podejmie się zoperowania Jej serca! Jedynym ratunkiem jest jak najszybsza operacja w USA u profesora Hanleya. Czasu mamy bardzo mało, bo serce Julii słabnie z dnia na dzień, dlatego tak ważna jest ogromna mobilizacja wszystkich ludzi dobrej woli.

Prosimy, daj Julii szansę na normalne życie. Pomóż uzbierać 3 miliony złotych w jak najkrótszym czasie.

Nie możemy pozwolić na to, aby przez brak pieniędzy przepadły wszystkie starania tak wielu ludzi, a przede wszystkim życie, plany i nadzieje tak uroczej dziewczynki. Wierzymy, że doczekamy chwili, w której Julia wróci do Polski zdrowa. Dzięki Waszej pomocy, usłyszymy kolejne jej nagranie, a w oczach zamiast zmęczenia i strachu, zobaczymy wreszcie beztroską radość! Leczenie Julii nadal nie jest standardowym zabiegiem, jaki można przeprowadzić na terenie Polski. Jednak na Ministerstwo Zdrowia nie można już liczyć, a ludzi tak wspaniałych, jak śp. Profesor Religa, po prostu z nami nie ma.

Profesor Hanley powiedział, że nie można zwlekać, gdyż zmiany w sercu staną się nieodwracalne. Lecz jeszcze nie jest za późno, aby to dobre serduszko naprawić. Dlatego błagamy o pomoc. Pomóżcie nam wrócić w jedyne miejsce, w którym lekarze uratują Julii życie. Wiemy, że tylko razem z Wami nam się uda.

W tytule podałem 1000% Zdrowia i uśmiechu dla Julci. Głębokość puszki oszacowałem na 400zł, ale może i być 4000 zł, dlatego gorąco zachęcam, niech każdy wrzuca do puszki ile może, i bez końca! Dlatego, że kwota 3 mln złotych jest ogromna, a my możemy pomóc w zebraniu na serce Julii :) I oczywiście tysiące uśmiechów dla Julci :) Niech Julia 1 czerwca (na dzień dziecka) dostanie od nas ten piękny prezent! :)

Pamiętajcie, że dobro zawsze wraca ze zdwojoną siłą! :)

Wsparli

50 zł

Paweł K

20 zł

Paweł K

10 zł

Wpłata anonimowa

Buziaki od Twojego rówieśnika Krzysia
Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
40%
80 zł Wsparły 3 osoby CEL: 200 ZŁ