Moja walka o życie nie może się skończyć! Proszę, pomóż mi ją wygrać...

Zbiórka na cel: terapia car-t w Izraelu - ostatnia szansa Konrada
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 22 398 osób
411 302,15 zł (100,21%)

Konrad Nawara, 23 lata

Mszana Dolna, małopolskie

Chłoniak z dużych komórek B – DLBCL IV stopnia

Rozpoczęcie: 5 Listopada 2018
Zakończenie: 14 Listopada 2018

Rezultat zbiórki

Chociaż leczenie, na które zbieraliśmy, nie zadziałało, dla Konrada ciągle jest nadzieja. Walka trwa! Dziękujemy wszystkim, którzy w niej uczestniczą.

Konrad pisze:

Car-t nie zadziałało, kolejna terapia również nie przyniosła żadnych rezultatów, co ostatecznie doprowadziło do znacznego pogorszenia mojego stanu zdrowia. 

Od stycznia leżałem w szpitalu i tak naprawdę było ze mną coraz gorzej. Śledziona powiększyła się pod wpływem choroby do tego stopnia, że normalne oddychanie nie wchodziło w grę. Ciągły ból pomimo podawania morfiny, ciągłe nawodnienia i leki podawane w pompie z kroplówką, leżenie w szpitalnym łóżku pod tlenem było dla mnie okropnym przeżyciem. 

Lekarze, aby ratować moje życie, zdecydowali się wciągnąć mnie do badania klinicznego leku sprowadzanego z USA. Najcięższy etap to było właśnie oczekiwanie, aż lek dotrze i wielka nadzieje połączona z wiarą, że właśnie ten lek zadziała.

W Środę Popielcową lek dotarł i dostałem pierwszy cykl leku Polatuzumab. Pierwsze efekty zauważyłem już po tygodniu. Zacząłem normalnie oddychać. Byłem bardzo szczęśliwy, ból w porównaniu z niemożnością oddychania to coś strasznego.

Lekarze również stwierdzili, że lek działa; może nie spektakularnie, ponieważ nadal potrzebuję codziennych transfuzji płytek krwi, ale tak naprawdę żaden lekarz nie potrafi powiedzieć, jak lek powinien zareagować. Jest to całkiem nowy środek, wiec trzeba wierzyć, że po kolejnych dawkach będzie coraz lepiej.

W sobotę po tylu miesiącach leżenia w murach szpitalnych lekarze wypisali mnie do hotelu, żebym zasmakował trochę wolności i słońca przed kolejnym podaniem leku.

W przyszłą środę - 27.03 - będę miał kolejny cykl.

Chciałbym Wam wszystkim podziękować za modlitwę, którą tak wielu z was odmawia za mnie, za wsparcie i zainteresowanie, które mi okazujcie. 

Jestem bardzo wdzięczny za wszystko co dla mnie robicie !

Dziękuje Bardzo i mam nadzieje, że kolejny razem będę mógł podzielić się z Wami jeszcze lepszymi informacjami.

Wiara czyni cuda !

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 22 398 osób
411 302,15 zł (100,21%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość