Uratujmy serduszko Zosi!

panna_anna
organizator skarbonki

Kochani,

 

Wystartowaliśmy z projektem "Fajna Życiówka" i z tej okazji chcielibyśmy pomagać. Udało się już zebrać całą kwotę na operację Ani, na powrót Mateuszka, sprawmy teraz, by Zosia, która urodziła się z wadą serca, mogła być zoperowana, co uratuje jej życie. A taki uśmiech, takie szczęście trzeba uratować!

 

Kilka słów o nas na początek.

Ania, w środowisku biegowym znana jako Panna Anna, blogerka (pannaannabiega.pl), dziennikarka (Be Active, Polska Biega), biegaczka, promotorka zdrowego trybu życia oraz Konrad, podróżnik i zapalony biegacz, na co dzień projektant jachtów.

 

Każdą wolną chwilę poświęcamy na nasze największe pasje: bieganie i podróżowanie. Najchętniej łączymy jedno z drugim. Przed nami trudne zadanie: pomyśleliśmy, że najwyższy czas, by do naszego teamu dołączyła świeża krew. Czekamy na małego podróżnika! 

 

Stworzyliśmy projekt Fajna Życiówka, za pomocą którego chcemy pokazać, że "życiówka" to nie tylko najlepszy wynik danego biegacza na określonym dystansie, ale przede wszystkim bieg jego marzeń, bieg jego życia. Więcej na temat samego projektu znajdziecie pod linkiem: http://fajnazyciowka.pl

A skoro „życiówka” to przy tej okazji chcielibyśmy pomóc i przyczynić się do ratowania życia osoby, która tego bardzo potrzebuje.  Niech to będzie Fajna Życiówka również dla niej! 

 

Postanowiliśmy pomóc Zosi, której nie znamy, ale sami za kilka miesięcy zostaniemy rodzicami i już teraz wiemy, jak wiele jest obaw związanych z tym, czy dziecko będzie zdrowe. Marzeniem każdego rodzica jest to, by jak najszybciej zabrać pociechę do domu i otoczyć ją miłością.

Bardzo prosimy wszystkich, którzy nas znają, czytają, biegają z nami - o pomoc! Każda złotówka ma znaczenie. Liczymy też na wsparcie firm. Na dobry początek wpłacamy na konto pieniądze i liczymy na to, że nam pomożecie!

 

Z góry bardzo dziękujemy!

Wsparli

20 zł

Wpłata anonimowa

Powodzenia, trzymam kciuki!
20 zł

Wpłata anonimowa

20 zł

evita1317

Zmieniaj świat na lepszy Zosiu! Swoim czarem, uśmiechem i radością zarażaj wszystkich dookoła i przemieniaj serca ludzkieDużo sił i zdrowka!
10 zł

jamessz

Trzymaj sie !
20 zł

Wpłata anonimowa

20 zł

Wpłata anonimowa

Świetna inicjatywa :)

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
6%
470 zł Wsparło 14 osób CEL: 7 000 ZŁ