Gala Biznes Boxing Poznań 22.10.21

Gala Biznes Boxing Poznań 22.10.21

Drodzy Zawodnicy, Partnerzy, Uczestnicy, Sympatycy wydarzenia - tym razem walczymy o RÓWNY START dla niepełnosprawnych intelektualnie dzieci z Poznania i okolic! DORZUĆCIE SIĘ I TEŻ POMAGAJCIE!

Na tej stronie wydarzenia oraz podczas uroczystej gali BBP 22.10.21 w Hotelu Novotel Centrum zbieramy pieniążki na Stowarzyszenie na rzecz Osób Niepełnosprawnych "Równy Start" w Poznaniu, które prowadzi m.in.:
* Dom Pomocy Społecznej dla niepełnosprawnych intelektualnie dzieci na ul. św. Rochazałożony przez Zgromadzenie Sióstr Serafitek.  W domu zamieszkuje na stałe ok 60-ciu głęboko niepełnosprawnych dzieci. 
Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy im. Bł. Sancji Szymkowiak, który skupia się na terapii edukacyjnej, pomocy psychologicznej, przywróceniu sprawności czy zapobieganiu wykluczeniu społecznemu. Obejmuje dzieci i młodzież z głęboką wieloraką niepełnosprawnością; intelektualną, ruchową, sensoryczną, autyzmem.

Zapraszamy wszystkich do wspierania naszych Zawodników, którzy przygotowują się przez 8 tygodni do 3 rundowej bokserskiej walki w ringu przed setkami osób!

Poza wspaniałymi walkami z celem dobroczynnym w tle, odbędą się też licytacje charytatywne. Bądźcie z nami!

Dorzućcie się do Skarbonki, zaproście znajomych, kolegów z pracy, inne Pomocne Firmy, wspierajcie swoich zawodników, weźcie udział w licytacjach i tym samym pomóżcie chorym dzieciom mieć “RÓWNY START”!

Organizacja Boksu Białych Kołnierzyków w Polsce
julian@biznesboxing.pl tel. +48 506 070 625
www.biznesboxing.pl www.facebook.com/biznesboxingpolska

Darowizny trafiają bezpośrednio na fundację
Stowarzyszenie na rzecz Osób Niepełnosprawnych "Równy Start"
Darowizny trafiają bezpośrednio na fundację
Stowarzyszenie na rzecz Osób Niepełnosprawnych "Równy Start"

Skarbonki Pomagaczy

Uczestnicy wydarzenia zebrali razem
52 015 zł
Wesprzyj