Gala Biznes Boxing Poznań 22.10.21

Gala Biznes Boxing Poznań 22.10.21

Drodzy Zawodnicy, Partnerzy, Uczestnicy, Sympatycy wydarzenia - tym razem walczymy o RÓWNY START dla niepełnosprawnych intelektualnie dzieci z Poznania i okolic! DORZUĆCIE SIĘ I TEŻ POMAGAJCIE!

Na tej stronie wydarzenia oraz podczas uroczystej gali BBP 22.10.21 w Hotelu Novotel Centrum zbieramy pieniążki na Stowarzyszenie na rzecz Osób Niepełnosprawnych "Równy Start" w Poznaniu, które prowadzi m.in.:
* Dom Pomocy Społecznej dla niepełnosprawnych intelektualnie dzieci na ul. św. Rochazałożony przez Zgromadzenie Sióstr Serafitek.  W domu zamieszkuje na stałe ok 60-ciu głęboko niepełnosprawnych dzieci. 
Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy im. Bł. Sancji Szymkowiak, który skupia się na terapii edukacyjnej, pomocy psychologicznej, przywróceniu sprawności czy zapobieganiu wykluczeniu społecznemu. Obejmuje dzieci i młodzież z głęboką wieloraką niepełnosprawnością; intelektualną, ruchową, sensoryczną, autyzmem.

Zapraszamy wszystkich do wspierania naszych Zawodników, którzy przygotowują się przez 8 tygodni do 3 rundowej bokserskiej walki w ringu przed setkami osób!

Poza wspaniałymi walkami z celem dobroczynnym w tle, odbędą się też licytacje charytatywne. Bądźcie z nami!

Dorzućcie się do Skarbonki, zaproście znajomych, kolegów z pracy, inne Pomocne Firmy, wspierajcie swoich zawodników, weźcie udział w licytacjach i tym samym pomóżcie chorym dzieciom mieć “RÓWNY START”!

Organizacja Boksu Białych Kołnierzyków w Polsce
julian@biznesboxing.pl tel. +48 506 070 625
www.biznesboxing.pl www.facebook.com/biznesboxingpolska

Darowizny trafiają bezpośrednio na fundację
Fundacja Siepomaga
Darowizny trafiają bezpośrednio na fundację
Fundacja Siepomaga

Skarbonki Pomagaczy

Uczestnicy wydarzenia zebrali razem
4 587 zł
Wesprzyj