10 urodziny Fundacji Mam Marzenie

10rocznica
organizator skarbonki

Fundacja Mam Marzenie działa po to, aby spełniać marzenia chorych dzieci Dlaczego? Bo wierzymy i już niejednokrotnie doświadczyliśmy tego, jak wielka jest moc spełnianego marzenia!


Ten rok jest dla nas szczególny - Fundacja obchodzi swoje 10. urodziny! Powstała dokładnie 14 czerwca 2003 roku w Krakowie jako niezależna i samodzielna organizacja, skupiająca wyłącznie wolontariuszy. Obecnie działamy w 16 oddziałach na terenie całej Polski.


Do dzisiaj spełniliśmy ponad 4500 marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Nasza praca opiera się w 100% na wolontariacie, a wszystkie marzenia udaje nam się spełnić dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, przyjaciół, sponsorów. Mamy ogromną satysfakcję, że wspólnie robimy coś tak niesamowitego, jak dawanie radości tam, gdzie często jej brakuje.


Chcemy zaprosić Was do świętowania z nami naszego jubileuszu i to w szczególny sposób. Jest wiele chorych dzieci, które czekają na spełnienie swojego marzenia. Wpłacając 10 zł na Fundacjię i Ty możesz przyczynić się do tego, aby na twarzy dziecka pojawił się uśmiech dający siłę do walki z chorobą.


Zrób nam prezent i podaruj 10 zł na 10 urodziny FMM (możesz dopisać imię dziecka, którego marzenie chciałbyś pomóc spełnić).

Gdy marzenia się spełniają, to choroby gdzieś znikają

… choć na chwilę

Wsparli

50 zł

Anonymous

20 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonymous

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonymous

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio do
13%
1,310 zł Supported by 47 people CEL: 10,000 ZŁ