1na5

1 na 5 par nie może począć dziecka bez pomocy medycyny. Zauważ. Wesprzyj. 

Nasze społeczeństwo bagatelizuje problem niepłodności... Większość nie zastanawia się nad tym, że w gronie najbliższej rodziny czy znajomych posiada osoby, które zmagają się z tą chorobą. Pomoc medycyny dla wielu z nas jest ostatnią szansą. Obecnie ważą się losy ustawy o leczeniu niepłodności. Jeżeli nowelizacja ustawy zostanie przyjęta przez sejm, skuteczność leczenia w Polsce drastycznie spadnie... Co piąta para może nigdy nie doczekać się dziecka... Pomyśl, że to może być Twoja siostra, przyjaciółka, kolega z pracy, który zawsze pyta, co u Twoich dzieci... Być może ekspedientka z pobliskiej piekarni, którą widujesz niemal codziennie, albo sympatyczny sąsiad, który zawsze przytrzymuje Ci otwarte drzwi czy pomaga wnieść ciężkie zakupy... 1 na 5...

W dniach 6-12 czerwca organizujemy Tydzień Świadomości Niepłodności "1 na 5". W ramach akcji w największych miastach, tj. Warszawie, Szczecinie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Lodzi, Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Lublinie, Poznaniu oraz Białymstoku w autobusach komunikacji miejskiej, tramwajach oraz metrze zawiśnie 925 plakatów informujących o akcji. Koszt druku oraz ekspozycji przez 7 dni jednego plakatu to 35 zł. 
9 czerwca tuż przed konferencją w sejmie odbędzie się marsz niepłodnych. Dołącz do nas w Warszawie. Jeżeli nie możesz wesprzeć nas swoją obecnością zasponsoruj druk i ekspozycję plakatu!

Wsparli

100 zł

Forumka

Chociaż tak mogę!
50 zł

asia.ap

Nie mogę przyjechać by być z Wami w Warszawie, ale chociaż tak mogę wesprzeć.
35 zł

weronika83

Wsparcie
35 zł

pragnieniedziecka

Bocianie dzięki Tobie daję radę w tej okrutnej polskiej rzeczywistości
40 zł

staraczkaaga1986

działajcie dalej! jesteście nieocenieni!!!
50 zł

Ita

Wygrajmy z nieplodnoscia!

Show more

11%
1,335 zł Supported by 23 people CEL: 11,500 ZŁ