Puść urodzinowe oczko!

Agnieszka Nowik
organizator skarbonki

Aga się starzeje... 3 maja o 7:30 może wyskoczyć pierwsza urodzinowa zmarszczka. Jestem na to gotowa. Jednak nadal nawet jako podstarzałe dziecko konstytucji daję Wam wspaniałomyślnie wolny dzień, majówkę, długi weekend. I nawet nie obrażę się, jeśli życzenia będą spóźnione.

Jak wszyscy wiecie, pochodzę z miasta cudów. W tym mieście kilka miesięcy temi urodził się też cudowny chłopiec - Filipek Kunda. Nie ma oczek - tylko tyle i aż tyle. Jego rodzice chodzili do tego samego liceum, co ja i bardzo chciałabym im pomóc zbudować dla Filipka świat pełen cudów, który będzie poznawał, nie widząc go tak, jak my.

Wśród życzeń urodzinowych najczęściej pojwia się "spełnienia marzeń". I ja mam jedno jedyne - oczka dla Filipka zamiast wszyskich prezentów świata. A 12 maja będzie okazja do świętowania na urodzinowym ognisku. Już teraz zapraszam! Będą gry i zabawy, kiełbaski i las wokoło. Wtedy też zobaczycie, że wszystkie moje najważniejsze marzenia się spełniły, a jedno nawet poznacie ;)

P.S. oczywiście, bez życzeń i w ogóle zapominając o moich urodzinach, też można, a nawet trzeba wspierać Filpka. On tu jest najważniejszy.

Dziękuję. Buziaki i przytule.

Wsparli

X zł

arek654

Urodzinowo :)
20 zł

pkowalczyk

Dla Filipka - urodzinowo
50 zł

Sylwia Grześ i Antoś

Aga- najserdeczniejsze życzenia. Mnóstwo uśmiechu i samych słonecznych dni:)
50 zł

Anonymous

Powodzenia!
X zł

Karola i Janek

Aguś, jeszcze raz wszystkiego naj!
50 zł

bee

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
Agnieszka Nowik
Filip Kunda, 8 years
Oczka dla Filipka
112%
565 zł Supported by 15 people CEL: 500 ZŁ