Śmierć zagląda mi w oczy. Pomóż mi pokonać raka!

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 936 people
75 171 zł (14,91%)
To reach our goal: 428 949 zł
Donate Donate
Goal
Immunoterapia w Niemczech i roczny zapas leku Erbitux

Agnieszka Zawadzka , 53 years

Wyszków, mazowieckie

Nowotwór jelita grubego z przerzutami do wątroby i płuc

Od czterech lat walczę z rakiem jelita grubego. Kiedy poznałam tę straszną diagnozę, od razu trafiłam na stół operacyjny. Potem przyszedł czas na  pierwszą chemioterapię. Wtedy okazało się też, że rak dał przerzut do wątroby. Lekarze zdecydowali o drugiej operacji… Niestety pod koniec 2016 roku okazało się, że choroba znowu zaatakowała. Pojawił się kolejny przerzut, tym razem w płucach. Trzeci raz znalazłam się na sali operacyjnej.

Leczenie mnie wyczerpało. Z dnia na dzień zaczęło brakować mi sił. Mój przeciwnik okazał się bardzo silny. Mimo operacji i litrów chemii, wyniki nie pozostawiły złudzeń. Spełnił się najczarniejszy ze scenariuszy - wznowa w jelicie i w płucach. Musiałam walczyć dalej. Rozpoczęłam radioterapię. Chemii lekarze nie chcieli mi już podawać, bo po wykonaniu badania szpiku kostego okazało się, że jest on bardzo uszkodzony. 

Od pół roku przyjmuje lek Erbitux, który ma powstrzymać chorobę. Niestety nie jest on refundowany. Miesięczny koszt tego leku to prawie 17 tys. złotych. Oprócz tego rozpoczęłam immunoterapię w Niemczech, która polega na pobudzeniu układu immunologicznego do walki z rakiem. Wszystkie nasze oszczędności wyczerpały się. Dlatego zwracam się do was z ogromną prośbą. Pomóż mi w walce o życie! W domu czeka na mnie ukochana córeczka Patrycja!

Agnieszka

Supporters

Loading...

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 936 people
75 171 zł (14,91%)
To reach our goal: 428 949 zł
Donate Donate