Na ratunek Alicji

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 168 people
15,021 zł (100.14%)
Goal
Operacja serca u profesora Malca w Munster

Zespół Fallota z brakiem zastawki tętnicy płucnej

Started: 31 October 2013
Ends: 10 December 2013

[*] Informacja od mamy Alicji:

Kochani,

wróciliśmy z Munster... z Alicją w naszych sercach. Nasza dzielna Córeczka 29 marca dołączyła do innych "Serduszkowych Aniołków". Był to dla nas bardzo trudny czas, pełen obaw, ale i radości z każdego kroczku ku zdrowiu naszej Aluni.

Wspólnie z Panem Profesorem Malcem, Docent Januszewską oraz całym zespołem Intensywnej Terapii w Klinice Uniwersyteckiej w Munster stoczyliśmy piękna walkę o życie naszej Kruszynki- z całego serca dziękujemy. Dziękujemy również Wam, bardziej lub mniej anonimowym darczyńcom, cudownym rodzicom „Serduszkowych Maluchów”, z którymi spotkaliśmy się podczas naszego 3-miesięcznego pobytu w Munster - na Was zawsze mogliśmy liczyć, każde słowo otuchy było dla nas bardzo ważne…

Choć może trudno w to uwierzyć, cieszymy się, że nasza Alicja ma już spokojne, niebiańskie życie.

Córeczko, nie pozostaje nam nic innego jak tylko zapewnić Cię słowami kołysanki, którą często słuchaliśmy w ostatnim czasie

„ …czy na ziemi to czy w niebie, będę zawsze blisko Ciebie…”- Mama, Tata i siostra Wiktorka.

11 grudnia zadzwoniła mama Ali z informacją, że Ala pospieszyła się na świat i urodziła się 8.12.2013 w 35 tygodniu ciąży, w szpitalu w Krakowie z wagą 1970 g i 41 cm. Była zaintubowana, miała problemy z oddechem.

4 stycznia Ala poleciała w inkubatorze do Munster. Saturacje były bardzo niskie, ale najważniejsze, że się uało. 3 dni później odbyła się operacja. Trwała 8 godzin, była bardzo trudna, jednak przebiegła bez problemów. Profesor i dr Januszewska czuwali nad Malutką cały czas.

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 168 people
15,021 zł (100.14%)