Dziewczynki prawie jak ja...

Lumpajka
organizator skarbonki

   Dawno dawno temu za górami za lasami, (a może jednak wcale nie tak daleko jak może się wydawać?)  pewna młoda kobieta wydawała się być najszcześliwsza na świecie w chwili gdy usłyszała, że zostanie mamą. Nie dość jeszcze radości miało to być podwójne szczęście ponieważ DWA bijące serduszka swiadczyły o obecności wymarzonych córeczek. Niestety z czasem  okazało się również, że przed dzielną Agatą stanie niespodziewane wyzwanie. Amelka i Kinga bo tak nazywają się małe dziewczynki podczas przyjścia na świat doznały komplikacji... Wylewy spowodowały, że Melcia i Kinia są nie tylko wspaniałe, ale też muszą być wytrwałe i uparte by nauczyć się rzeczy dla innych ludzi zwyczajnych. Chodzić to takie zwyczajne, a jednak nadzwyczajne coś o tym wiem...
  Opowieść o Kini i Melci jest mi tak bliska bo patrząc na nie widzę przynajmniej częściowo swoje wspomnienia. Najważniejsze to mimo wszystkich przeciwności umieć marzyć. Pamiętam swóje pierwsze próby pełzania czy to jak dziwnie wyglądał świat kiedy pierwszy raz przypięta pasami do pionizatora widziałam go " z góry". Jak to było umieć usiąść. To milowe kroki i niezapomniane chwile.
   Z całego serca proszę Was dołóżcie coś aby Kinia i Melcia miały możliwość poczuć jak to jest zdobywać z każdym kolejnym dniem nowe szczyty. Niewiele można zrobić bez ćwiczeń, a te by odnosiły efekt powinny być intensywne i regularne. Pieniądze są potrzebne na wszystko i bywa, że stanowią przeszkodę. 
   Dziękuję za każdą złotóweczkę przekazaną dla Melci i Kini spoglądając z nadzieją i uśmiechem na zapełniającą się puszkę czuję pewność, że dziewczyny zyskają możliwości które w przyszłości pozwolą im żyć szczęśliwiej.
  Dla mnie księżniczki jak Kinia i Melcia zasługują na to co majlepsze, a właśnie Ty moźesz się do tego przyczynić...:) 

Wsparli

20 zł

bacyna1959

Dziewczyny!Jesteście cudne-dużo zdrówka.A dla Radosnej wielki szacunek :-)
20 zł

radosna

Na rozkręcenie zbiórki aby motywacja była większa ponownie dokładam coś od siebie, aby Kingusia i Amelcia wiedziały, że wielu ludzi jest gotowych je wspierać!:)
X zł

alejestem

22 zł

radosna

Nie dokładałam nic od siebie do zbiórki jak do tej chwili więc postanowiłam to nadrobić z nadzieją, że popłyniemy dalej i "dobijemy" do celu dla Melci i Kini :)
10 zł

Anonymous

:))))
50 zł

Monia

za to, że widzę tego słonika zawsze, gdy apeluję o pomoc dla innych. Tym razem na Twój apel odpowiadamy my. Wszystkiego najlepszego od zespołu siepomaga .pl :)

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
Lumpajka
Kinga i Amelia Jagaczewskie
Jedna za wszystkich
100%
150 zł Supported by 7 people CEL: 150 ZŁ