Gdybym mógł cofnąć czas... Rehabilitacja jest jedyną szansą!

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 170 people
6,964.11 zł (5.1%)
To reach our goal: 129,504.89 zł
Donate Donate
Goal
Kompleksowa rehabilitacja i zakupu sprzętu ortopedycznego

Andrzej Płudowski, 25 years

Sierpc, mazowieckie

Stan po urazie rdzenia kręgowego - porażenie czterokończynowe

Started: 28 August 2020
Ends: 31 March 2021

Mam raptem 25 lat, a życie wystawiło mnie na największą próbę. Po skoku do wody uszkodziłem kręgosłup i doznałem urazu rdzenia kręgowego. W efekcie mam paraliż czterokończynowy. W szpitalu leżę już od kilku miesięcy i  nie wiem, co będzie dalej. Do chwili wypadku byłem bardzo aktywny. Wyjeżdżałem do pracy za granicę, byłem samodzielny. Dzisiaj potrzebuję pomocy dobrych ludzi.

Chciałbym cofnąć czas, to oczywiste. Niestety, łatwiej się mówi, a wykonać się nie da. Ten rok jest bardzo trudny dla wszystkich przez szalejącą pandemię koronawirusa. Dla mnie już zawsze będzie kojarzył się z wypadkiem, złamanym kręgosłupem, a przez to też złamanym życiem, które do tej pory było bardzo w porządku. Ale to już, niestety przeszłość.

Teraz wszystko się zmieniło. Staram się być silny i się nie poddawać, ale stan, w którym jestem, niejednego by powalił. Trzymam się jedynej nadziei, że rehabilitacja będzie w stanie poprawić mój stan. Że odzyskam chociażby sprawność w rękach i będę mógł być w jakimkolwiek stopniu samodzielny. Bo teraz muszę jedynie liczyć na pomoc i wsparcie innych osób. 

Niestety, przy takim urazie intensywna rehabilitacja i sprzęt ortopedyczny kosztują ogromne pieniądze! Bez pomocy nie będę mógł już nigdy wstać z łóżka i pozostanę zależny od osób trzecich do końca życia. Nie chcę takiej przyszłości! Jestem zmotywowany do walki o powrót do zdrowia. Z Twoją pomocą na pewno mi się uda!

Andrzej

Supporters

Loading...

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 170 people
6,964.11 zł (5.1%)
To reach our goal: 129,504.89 zł
Donate Donate