❗️Cały czas walczymy, żeby uratować sprawność Ani!

URGENT!
Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 2,225 people
92,497.90 zł (31.35%)
To reach our goal: 202,496.10 zł
Donate Donate
Goal
Operacja w Paley European Institute

Ania Jagiełło, 17 years

Sadowie, świętokrzyskie

Dysplazja wielonasadowa stawów biodrowych

Started: 07 January 2021
Ends: 07 July 2021

❗️PILNE ❗️MAMY CZAS TYLKO DO KOŃCA STYCZNIA, ŻEBY ZAPŁACIĆ ZA OPERACJĘ ANI!

W lutym przylatuje do Polski dr Paley - wybitny amerykański specjalista od zniekształconych nóg. Jedyny człowiek, który dał nam nadzieję na uratowanie sprawności naszej córeczki i pozbycie się przeraźliwego bólu. Jeśli nie zapłacimy za operację do końca stycznia, kolejna taka szansa może się pojawić dopiero za wiele miesięcy, co dla Ani może być już o wiele za późno... Błagamy o pomoc!

Ania Jagiełło

Córka została zdiagnozowana, gdy miała 9 lat, wtedy nie wiedziałyśmy, jak ciężką chorobą jest dysplazja wielonasadowa stawów biodrowych. Zaczęło się od tego, że w 2013 roku trafiłyśmy z bólem do szpitala w Busku, gdzie później wykonano zabieg operacyjny. Przez kolejne 4 lata Ania chodziła stale na rehabilitację. Dzięki niej mogła jeździć na rowerze jak jej rówieśnicy. Nie było widać, że choruje, mimo delikatnej różnicy w długości nogi.

W 2018 roku zdecydowano, że wymaga kolejnych operacji. Przez 1,5 roku kość się nie zrastała, a Ani towarzyszył ból przy każdym ruchu. Od prawie 3 lat córka porusza się o kulach i ma krótszą lewą nogę o 5 cm. Pragnę pomóc córce, muszę ocalić ją przed kalectwem, aby mogła normalnie żyć i samodzielnie funkcjonować.

Choroba Ani to rzadkie, genetyczne schorzenie. W poszukiwaniu pomocy dla córki odwiedziłyśmy wiele miejsc i chwytamy się wszystkich możliwości. Mamy szansę, żeby Anię zoperował - jedyną możliwą metodą - światowej sławy ortopeda dr Paley z Florydy. Muszę uzbierać łącznie ponad 500 tysięcy, z czego prawie 300 tysięcy złotych do końca stycznia, bo już w lutym ma się odbyć pierwsza planowana operacja!

Mamy ekstremalnie mało czasu. To ostatni dzwonek na powodzenie tej operacji. Noga coraz bardziej ulega deformacji, a co za tym idzie: kolana, kręgosłup i biodra. Wizyty u lekarzy, stała rehabilitacja Ani, leki, badania specjalistyczne to były i są duże koszty- do tej pory radziłyśmy sobie same, nikogo nie prosiłam o pomoc, ale teraz nie mam wyjścia. Mnie niestety nie stać, żebym uzbierała taką kwotę na operację. Zwracam się do każdego z ogromną prośbą – Pomóżcie Ani wrócić do normalnego funkcjonowania.

Ania to bardzo pogodna i pozytywnie nastawiona do życia dziewczyna, która kocha zwierzęta. Mimo że sama potrzebuje pomocy, stara się być samodzielna i pomagać innym. Wierzy, że kiedyś będzie mogła jeździć na rolkach i na rowerze, że zrealizuje swoje plany i będzie pomagać słabszym. Gorąco proszę o pomoc w zrealizowaniu mojego największego marzenia, jakim jest zdrowie mojej ukochanej córki. Z całego serca dziękuję. Dzięki Państwa pomocy będzie możliwość dać jej lepsze jutro!

Barbara - mama Ani

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 2,225 people
92,497.90 zł (31.35%)
To reach our goal: 202,496.10 zł
Donate Donate