9 lat, 2 nowotwory i amputacja. Pomóżmy Arturowi stanąć na nogi!

Closed
Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 597 people
48,046.72 zł (150.54%)
Goal
Zakup protezy nogi i rehabilitacja

Artur Czeplin, 9 years

Skarszewy, pomorskie

Nowotwór kości piszczelowej lewej, amputacja nogi

Started: 18 November 2020
Ends: 31 January 2021

Nie znamy drugiego tak dzielnego chłopca, jak nasz syn. Artur skończył zaledwie 9 lat, a przeżył już tak wiele, że niejeden człowiek mógłby się od niego uczyć pokory i wytrwałości. Problemy ze zdrowiem synka zaczęły się w 2014 roku. Po dokładnych badaniach lekarze powiedzieli nam, że nasz wtedy 3-letni synek ma nowotwór.

Artur Czeplin

W jego lewej nóżce urósł złośliwy guz mięśni podudzia lewego. Dla nas był to olbrzymi cios. Wtedy jeszcze Artur nie do końca wiedział, jak poważnie choruje.  Musiał przejść cały i długi cykl leczenia onkologicznego, które zakończyliśmy w 2015 roku. Wychodząc ze szpitala zamknęliśmy ten rozdział życia, aby już nigdy do niego nie wracać.

Życie zweryfikowało nasze plany. Po 5 latach od wyleczenia nowotwóru mięśni, u Artura ponownie zdiagnozowano nowotwór. Też w lewej nodze, ale tym razem mięsaka kościopochodnego kości piszczelowej. Jedynym ratunkiem była amputacja nogi na poziomie kolana.

Artur przechodzi teraz jeszcze chemioterapię. Po wyjściu ze szpitala będzie musiał być intensywnie rehabilitowany, a przede wszystkim będzie potrzebować protezy. Jej koszt jest ogromny, dlatego jesteśmy zmuszeni prosić o pomoc!

Rodzice Artura

Supporters

Loading...

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 597 people
48,046.72 zł (150.54%)