Każdy z Nas może zostać Świętym Mikołajem!

Dzyń, dzyń, dzyń, dzwoneczki dzwonią, a Mikołaj poprawia brodę.


Okres Świat Bożego Narodzenia jest nie tylko czasem  kiedy wszyscy zasiadają do pięknie udekorowanego stołu, wspólnie śpiewają kolędy, dzielą się opłatkiem życząc sobie drogich mieszkań i luksusów.

Są ludzie, są dzieci, którzy zasiadają do skromnego stołu z jedną lub dwoma potrawami, nie śpiewają kolęd, bo  w ich domu nie ma takiego zwyczaju, nikt im nie życzy zdrowia, bo po co, skoro i tak już są chore, nikt im nie daje prezentów bo rodziny w których się wychowują są ubogie.
Stowarzyszenie AUXILIUM  zbiera pieniążki na prezenty dla 30 pełnych uśmiechu i niesamowitej radości dzieci, które pomimo  swej niepełnosprawności i ubogiego pochodzenia cieszy się każdym promykiem słońca,  każdą napotkaną wiewiórką na popołudniowym spacerze czy każdym innym miłym gestem, na który My w życiu codziennym nie zwracamy w ogóle uwagi.

Podopieczni Stowarzyszenia AUXILIUM ucieszą się nawet z malutkiej paczuszki. To nie musi być nowy telefon, najdroższa lalka czy super konsola. Ich cieszy każdy gest, to, że  mimo świątecznego szału  nasze serca pamiętają o ich skromnych osobach.  Podarujmy im uśmiech i chwilę kiedy będą mogli wykrzyczeć „to naprawdę dla mnie? Mikołaju dziękuje!” .


Dzieci niepełnosprawne w stopniu lekkim i umiarkowanym oraz z autyzmem też mają marzenia. Pomóż je nam spełnić, to tylko kilka kliknięć z Twojej strony, a dla nich radość z prezentu, która nie trwa kilka dni, dzieci będą wspominać te chwile całym rokiem … do następnych Świąt.

Wsparli

10 zł

Anonymous

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Powodzenia!
15 zł

Anonymous

Trzymam kciuki :)
20 zł

Anonimowy Pomagacz

Trzymam kciuki :)
5 zł

Anonimowy Pomagacz

dlaczego nie:)

Show more

18%
180 zł Supported by 11 people CEL: 1,000 ZŁ