Jego brat bliźniak zginął w tragicznym wypadku❗️Bartuś wciąż walczy o zdrowie!

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 13,770 people
620,460.96 zł (119.29%)
Goal
Kompleksowa rehabilitacja, zaopatrzenie w środki medyczne oraz zakup wózka

Bartosz Pieczyński, 2 years

Szczytno, warmińsko-mazurskie

Stan po potrąceniu przez samochód - uraz czaszkowo-mózgowy, uraz wielonarządowy, niedowład kończyn,

Started: 29 September 2020
Ends: 30 October 2020

Kochani Pomagacze, dziękujemy za Wasze wsparcie!

Zebrane środki pozwoliły nam odetchnąć z ulgą i zapewnić Bartkowi kompleksową rehabilitację, zabezpieczenie pod względem medycznym oraz zakup sprzętu rehabilitacyjnego, odpowiedniego wózka i specjalistycznego fotelika samochodowego. Dzięki Wam już teraz możemy zapewnić Bartkowi domowe zajęcia z rehabilitantami, neurologopedą, optometrystką, logopeda, pedagogiem.

Dzięki Wam Bartek ma możliwości, a to pozwala mu robić kolejne postępy. Od kilku dni przekręca się na boki, prawie udaje mu się samodzielne przekręcić na brzuch. Po długich ćwiczeniach poprawiła mu się koordynacja oczu, zmniejsza się zez rozbieżny i wytrzeszcz.

Bartek lepiej się komunikuje, potrafi wykonać proste polecenia, odpowiada na proste pytania kiwając głową tak lub nie.... Rozwija się pod względem poznawczym, coraz częściej i chętniej się bawi, przegląda książeczki...

Bartosz Pieczyński

Dzięki Wam możemy marzyć, że po wypadku zostaną tylko blizny na ciele.... Dzięki Wam mamy jeszcze więcej siły, by walczyć o Bartusia i znów zacząć marzyć. Teraz chcemy żyć w miarę szczęśliwie... Dziękujemy!

Rodzice Bartusia

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 13,770 people
620,460.96 zł (119.29%)