Pomóż dzieciom i znajdź się na planie serialu Barwy Szczęścia!

Podopieczni Domu Dziecka w Falbogach to dzieciaki w różnym wieku, uwielbiające zabawę i aktywność sportową. I podobnie jak wszystkie dzieci, mają swoje marzenia – a największym z nich jest profesjonalna sala fitness, gdzie będą mogły trenować jak prawdziwi sportowcy! Pokażmy dzieciom, że  ich uśmiech i poczucie własnej wartości są dla nas ważne! Ofiarujmy im szansę, by cieszyły się sportem każdego dnia i jak najchętniej wracały wspomnieniami do czasu dzieciństwa. Sportu uczy wytrwałości, wzmacnia charakter i świetnie przygotowuje do codziennych wyzwań. Nowoczesna sala fitness byłaby dla dzieci świetnym sposobem na wyładowanie nadmiaru energii oraz oderwanie się od codziennych problemów i trosk.

Nie przegap szansy, wpłać datek na zbiórkę i wygraj Zaproszenie od Katarzyny Glinki na plan zdjęciowy serialu „Barwy Szczęścia”!!!

Podejrzyj jak wygląda praca aktorów i ekipy serialu „od kuchni”, a także dzień Katarzyny Glinki. Poznaj osobiście nie tylko tegoroczną Ambasadorkę Herbalife Triathlon Gdynia 2014, ale również takie gwiazdy jak Katarzyna Zielińska, Jacek Rozenek, Marcin Perchuć czy Izabela Kuna. Już dziś weź udział w konkursie i wygraj dzień na planie serialu „Barwy Szczęścia!”

 Zasady uczestnictwa:

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wpłata dowolnej kwoty na naszą zbiórkę do dnia 10.08.2014.

Dziesięć osób, które przekażą najwyższe kwoty na nasz cel, awansuje do rundy finałowej konkursu, gdzie zadaniem będzie udzielenie odpowiedzi na pytanie „Dlaczego to właśnie ja powinienem otrzymać prezent od Katarzyny Glinki?” Wyniki konkursu zostaną ogłoszone  na stronie internetowej www.herbalifetriathlon.com najpóźniej 1.09.2014 r.

 Zwycięzca konkursu zostanie wybrany przez jedną z Ambasadorek Herbalife Triathlon Gdynia 2014 oraz Komitet organizujący akcję. Termin realizacji nagrody przewidziany jest na wrzesień. Szczegółowe informacje dotyczące dokładnego terminu realizacji nagrody zostaną podane wkrótce!

 Pomóż spełnić marzenie podopiecznych Domu Dziecka w Falbogach i przyłącz się do naszej zbiórki!

 Regulamin Konkursu jest dostępny pod adresem: http://herbalifetriathlon.com/images/Falbogi/Regul amin_Konkursu_HFF_09072014.pdf

Wsparli

100 zł

Piotrek Szczygieł

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
5%
100 zł Supported by 1 person CEL: 2,000 ZŁ