BBP ZETA
The money box was created on the initiative of the Organizer who is responsible for its content.

Siema!
Na początek może pare słów o mnie dla tych którzy mnie nie kojarzą. Mam na imie Kamil, mam 28 lat i pochodzę z Dąbrowy Górniczej. Ze sportem jestem zaprzyjaźniony już długo począwszy od treningow na siłowni po rekreacyjne bieganie czy jazdę na rowerze. Odkąd siegam pamiecia interesowały mnie również wszelakie sztuki walki, co przerodziło się również w moja pasje. A co za tym poszło, od jakiegoś już czasu zajawkowo trenuje boks, ktory stał się częścią mojej codzienności.
Jakis czas temu dowiedziałem się, że mogę swoje hobby połączyć z pomaganiem innym, a przy tym spełnić swoje małe marzenie i wystąpić w ringu. Mianowicie mowa tutaj o charytatywnej gali Biznes Boxing Polska na której wezme udzial 18 listopada tego roku.
Celem gali BBP jest wsparcie fundacji Dobro Jest w Nas. Zebrane środki przeznaczone będą na stworzenie sekcji sportowej dla dzieci i młodzieży z Domów Dziecka. Tak wiec zachęcam wszystkich do wpłaty choćby symbolicznej kwoty na ten cel. DOBRO ZAWSZE WRACA.
TRENUJ, WALCZ, POMAGAJ !!
All funds accumulated in the money box were transferred
directly to the target campaign:
Siema!
Na początek może pare słów o mnie dla tych którzy mnie nie kojarzą. Mam na imie Kamil, mam 28 lat i pochodzę z Dąbrowy Górniczej. Ze sportem jestem zaprzyjaźniony już długo począwszy od treningow na siłowni po rekreacyjne bieganie czy jazdę na rowerze. Odkąd siegam pamiecia interesowały mnie również wszelakie sztuki walki, co przerodziło się również w moja pasje. A co za tym poszło, od jakiegoś już czasu zajawkowo trenuje boks, ktory stał się częścią mojej codzienności.
Jakis czas temu dowiedziałem się, że mogę swoje hobby połączyć z pomaganiem innym, a przy tym spełnić swoje małe marzenie i wystąpić w ringu. Mianowicie mowa tutaj o charytatywnej gali Biznes Boxing Polska na której wezme udzial 18 listopada tego roku.
Celem gali BBP jest wsparcie fundacji Dobro Jest w Nas. Zebrane środki przeznaczone będą na stworzenie sekcji sportowej dla dzieci i młodzieży z Domów Dziecka. Tak wiec zachęcam wszystkich do wpłaty choćby symbolicznej kwoty na ten cel. DOBRO ZAWSZE WRACA.
TRENUJ, WALCZ, POMAGAJ !!
