XX FINAŁ Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Mr Bendzi
organizator skarbonki
Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.
Swoją działalność zaczynaliśmy od ratowania życia noworodków chorych na serce. Po 20 latach nadal priorytetem w naszych działaniach jest noworodek. W tym roku skoncentrujemy się nad opieką medyczną nad wcześniakami, ale także pochylimy się nad zdrowiem chorej na cukrzycę mamy w ciąży,
nad którą roztaczamy już od kilku lat opiekę związaną z zagrożeniem, jakie niesie ta choroba.
Technologie ratowania życia i leczenia dzieci rozwijają się w kosmicznym tempie. Dzięki temu dziś lekarze mogą podejmować się coraz to nowych, jeszcze niedawno niemożliwych do zrealizowania, wyzwań.
Opieka nad wcześniakiem to kompleksowa diagnostyka i leczenie dzieci z wieloma dysfunkcjami, wadami i ogromnymi problemami zdrowotnymi.
Nowoczesne technologie sprawiają, że leczenie to coraz częściej jest skuteczne, co jest największym szczęściem dla rodziców tych najmniejszych noworodków. Nad właśnie takimi technologiami chcemy się w tym roku pochylić!

Wsparli

15 zł

Mr Bendzi

Nigdy nie jesteśmy tak biedni, aby nie stać nas było na udzielenie pomocy bliźniemu. — Mikołaj Gogol
Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
1%
15 zł Supported by 1 person CEL: 1,000 ZŁ