Biegnę dla WOŚP

Sebastian Doliński
organizator skarbonki
W tym roku wziąłem udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w Luton (UK), pierwszy raz z moją córeczką Julią oraz żoną Kasią. Brałem w niej udział w poprzednich latach w innych miejscach. Emocje jednak zawsze były tak samo niezapomniane.

W roku 2011 postanowiłem połączyć przyjemne z pożytecznym. Ponieważ staram się biegać przez 2/3 roku, około 1 km dziennie, postanowiłem przebiec odległość 250 km. Nie jest to może imponująca odległość, ale to co w tym dla mnie najważnejsze to systematyczność.

Tutaj zobacz zapis mojej akcji na blogu.

Chcę połączyć dwie cudowne dla mnie rzeczy: bieganie i zbieranie pieniędzy na WOŚP. Moim celem jest uzbieranie 250 zł (złotówka za kilometr) na kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w stycznia 2012 r. Jeżeli uzbieram więcej od założonej kwoty to zobowiązuję się przebiec taką samą odległość ile uzbieram pieniędzy. Ponadto podczas 20 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dorzucę od siebie taką samą kwotę, którą uda mi się uzbierać.

Dlatego proszę Cię o zasponsorowanie mojej akcji Biegam Dla WOŚP i wpłacenie pieniędzy. To znakomity interes, dlatego że każda Twoja złotówka zostanie podwojona poprzez moją wpłatę.

Sie Ma!

Tutaj zobacz zapis mojej akcji na blogu.

Wsparli

265 zł

Anonymous

1 zł

Anonymous

5 zł

Monika

Ze słonecznymi pozdrowieniami :)
5 zł

Monika

Majowe złotówki wędrują do skarbonki WOŚP :)
5 zł

Monika

Kolejne kilka kilometrów sponsoruję ja :) A za miesiąc wracam znów.
10 zł

Anonymous

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio do
128%
321 zł Supported by 11 people CEL: 250 ZŁ