Biegniemy dla Anety

kasia_klimek
organizator skarbonki

W Maratonie Łódzkim wezmę udział nie po raz pierwszy. Ale dopiero w tym roku postanowiłam pobiec w konkretnym celu, dla Anety Majchrzak, mojej szwagierki. Razem ze mną pobiegnie koleżanka z pracy - Marzena Domańska.

Aneta w czerwcu 2014 r. przeszła bardzo rozległy udar mózgu, skutkujący niedowładem prawej strony ciała. Trafiła do szpitala, w którym po kilku tygodniach przeszła kolejny udar. Początowo walczyliśmy przede wszystkim w zapewnieniu jej odpowiedniej rehabilitacji i terapii pasychologiczej, która pozwoliłaby przełamać depresję. Niestety z miesiąca na miesiąc stan Anety się pogarszał. Zdiagnozowano nowe schorzenia, pojawiły się odleżyny. Obecnie przebywa pod opieką szpitala, gdyż tylko tam możliwe jest karmienie jej sondą i zastosowanie odpowiedniej terapii. Czekamy na cud, na odwrócenie się złej karty. Ciągle wierzymy w poprawę.

Aneta jest Podopieczną Fundacji "Dbam o Zdrowie", która zapewnia jej pomoc w terapii lekowej. Wszystkie zgromadzone tutej środki - Wasze wpłaty przyczynia się zapewnienia jeszcze lepszej pomocy Anecie.

Dziękujemy za każdy gest!

Pozdrawiamy,

Kasia i Marzena

Wsparli

100 zł

Anonymous

Kasiu i Marzeno - powodzenia! Życzenia zdrowia dla Waszej Podopiecznej! Jacek
100 zł

Anonimowy Pomagacz

Anetko kochamy Cię, wracaj do nas zdrowa.
50 zł

Anonymous

50 zł

Anonymous

Anetko, Zawsze trzymaliśmy za Ciebie kciuki, a teraz szczególnie.
5 zł

Anonymous

20 zł

Anonymous

Żaden człowiek siły swojej nie zna , dopóki jej w potrzebie z siebie nie dobędzie . Siły i wytrwania życzę .

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
90%
450 zł Supported by 10 people CEL: 500 ZŁ