Biegniemy dla Julii i Natalii

Roman
organizator skarbonki

BIEGNIEMY DLA JULII I NATALII

Julia i Natalia od 22 lat chorują na mukowiscydozę. Od 22 lat, bo tyle właśnie mają. Żyją i walczą, jak najwspanialsze bohaterki, by mieć normalne życie z odrobiną usmiechu na twarzy. Oprócz mukowiscydozy obie dziewczyny cierpią na inne choroby i dolegliwości. Zbierają na lek. Lek dostępny w Polsce, ale nie refundowany. Kwota ponad 1 800 000 zł. Ten lek to dla Nich wybawienie. Możliwość lepszego życia, bardziej normalnego, niż zamknięcie w domu i podłączenie do tlenu, bez którego nie mogą żyć.Mają wiarę i nadzieję,że się uda.
I wiecie co jeszcze chcą? Zaśpiewać piosenkę: „Piosenkę z nadzieją”
„...Wiara, nadzieja, miłość. Nie jestem inny niż ty. To samo dziś mi się śniło. To samo w sercu się tli… Wiara, nadzieja, miłość. Nie jesteś na świecie sam. Kiedy się ma przyjaciela. Słodka jest każda łza… Żeby spełniały się marzenia. Żeby się lepszym stawał świat. I nabierały wciąż znaczenia te słowa, które każdy zna… Wiara, nadzieja, miłość bez siebie nie mogą żyć. Warto się czasem postarać i czasem warto śnić...”
Mają marzenia. Dajmy im je !!!!

Roman

23 października (sobota) dwóch biegaczy amatorów, Marcin i Roman, podejmą małe wyzwanie biegowe, by dzięki temu nagłośnić zbiórkę funduszy na leki i rehabilitację Julii i Natalii oraz problemów z leczeniem osób chorych na mukowiscydozę.

Przebiegną trasę z Drawska Pomorskiego do Barwic, bocznymi drogami, m.in. przez Zarańsko, Cieszyno, Warniłęg, Bolegorzyn, Chłopowo, Przybkowo. O godzinie 08.00 wyruszą z Drawskiego Placu Konstytucji, by około godz.14.00-15.00 zakończyć bieg na Placu Wolności w Barwicach, gdzie będzie zorganizowany piknik z licznymi atrakcjami połączony ze zbiórką pieniędzy dla Mukoniedzielek.  

Wszystkich zachęcamy do wsparcia naszej akcji. Dziewczyny potrzebują ogromna kwotę ponad 2,5 miliona złotych, a uzbierały dopiero połowę. Podarujmy im uśmiech dnia codziennego, wpłacajmy nawet drobne kwoty, by uzbierać na potrzebne leki.

 

 

Wsparli

50 zł

Trzymam kciuki za sobotę 😀

100 zł

Anonymous

50 zł

Barwice będą czekać na mecie 😀

10 zł

Anonymous

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
Roman
Natalia i Julia Niedziela, 22 years
Let's save Julia and Natalia!
29%
1,470 zł Supported by 30 people CEL: 5,000 ZŁ