Wyprostować drogę Brajana do zdrowia i sprawności!

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 165 people
9,484 zł (77.51%)
To reach our goal: 2,751 zł
Donate Donate
Goal
Leczenie operacyjne prawej stopy

Brajan Salik

Nowa Wieś, kujawsko-pomorskie

Wada końsko-szpotawa stóp

Started: 28 January 2021
Ends: 28 July 2021

Poprzednie zbiórki

11,500 zł (100.00%)

162

10.02.2015 - 22.05.2015

162

11,500 zł

10.02.2015 - 22.05.2015

Nasz synek Brajan urodził się ze zdiagnozowaną wadą końsko-szpotawą stópek. Były one skierowane do środka i miały sierpowaty kształt. Jest to bardzo bolesna wada, która nieleczona grozi kalectwem i uniemożliwia chodzenie. Brajanek potrzebuje pilnej operacji, inaczej nigdy nie będzie chodzić!

Pamiętamy, jak czekaliśmy na narodziny na naszego synka... Pełnia szczęścia. Żywy i krzyczący chłopczyk o regularnym rytmie serca. Tylko mina położnej, kiedy podała nam maluszka, nie dawała nam spokoju. „Zdrowy z błyskiem w oku, ale chodzić to on nigdy nie będzie”. Wtedy przeżyliśmy szok… Płacz był jedynym językiem, w którym mogliśmy manifestować swój strach.

Okazało się, że stópki naszego synka są zdeformowane. Nie odpuścimy – przyrzekliśmy sobie. Nie zrezygnujemy z czegoś, co jest tak ważne. Zrobimy wszystko, by Brajan chodził! Choć pierwsze kroki w poszukiwaniu ratunku dla zdeformowanych stópek Brajana nie były łatwe, na szczęście trafiliśmy na lekarzy, którzy dali synkowi szansę na samodzielne spacery, bieganie za piłką i jazdę na rowerze...

Brajan Salik

Walce o zdrowie synka podporządkowaliśmy całe życie. Schorzenie Brajanka wymaga częstych masaży, regularnej rehabilitacji oraz licznych wizyt u lekarza. Do tej pory synek przeszedł zabieg przedłużenia ścięgna Achillesa. Założono mu również specjalną szynę, mającą stabilizować stópki oraz ułożyć je we właściwej pozycji, jednak taka forma leczenia nie przyniosła poprawy i konieczna była operacja. Dzięki wsparciu zabieg mógł się odbyć we wrześniu 2015 roku.

Dla naszego syna nie jest to jednak koniec walki o sprawność. Pomimo dotychczasowego leczenia Brajan potrzebuje ponownej operacji prawej stopy. Zwracamy się z prośbą o pomoc w uzbieraniu potrzebnych środków... To jedyny sposób, aby pomóc Brajankowi, sami nie jesteśmy w stanie zapewnić mu operacji.

Istnieje tylko jeden rodzaj przegranej. Wewnętrzny strach. Pojawia się, a my odpuszczamy i rezygnujemy z czegoś, co jest dla nas ważne...  Mimo strachu i obaw stanęliśmy do walki. Wierzymy, że wygraną będzie sprawność naszego synka. Brajan jest jeszcze malutki. Proszę, pomóż mu kontynuować drogę po lepszą przyszłość! 

Rodzice Brajana 

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 165 people
9,484 zł (77.51%)
To reach our goal: 2,751 zł
Donate Donate