Otwórz serce dla Alexa i Kacperka

Marzena Janicka
organizator skarbonki

W 2015 uwierzyliśmy w sukces zbiórki dla chorej na EB Zuzi, dziewczynki w skórze utkanej z cierpienia, organizując naszą pierwszą firmową akcje "Otwórz serce dla Zuzi".  

Bogatsi o doświadczenie z tej i naszych kolejnych firmowych akcji, wierzymy, że obie ogromne zbiórki na innowacyjne leczenie SMA również zakończą się wspaniałą wiadomością "Yupi" Jest już 100%".

Liczymy, że do naszej Świątecznej akcji charytatywnej „Otwórz serce dla Alexa i Kacperka” przyłączą się nie tylko pracownicy grupy Brenntag Polska. Zapraszamy i gorąco zachęcamy współpracujace firmy, znajomych, każdego kto zechce dać szansę Alexowi i Kacperkowi.

Wierzymy w cuda, które wspólnie czynią dobrzy ludzie !

Marzena Janicka

Wsparli

50 zł

BRENNTAG POLSKA

W imieniu pracowników grupy Brenntag Polska biorących udział w świątecznej akcji charytatywnej "Otwórz serce dla Alexa i Kacperka".
10 zł

Adka

165 zł

BRENNTAG POLSKA

W imieniu pracowników grupy Brenntag Polska biorących udział w świątecznej akcji charytatywnej "Otwórz serce dla Alexa i Kacperka"
30 zł

Anonymous

2 500 zł

BRENNTAG POLSKA

Niezmiennie wierzymy w cuda, które wspólne czynią dobrzy ludzie <3
2 075 zł

BRENNTAG POLSKA

W imieniu pracowników grupy Brenntag Polska biorących udział w świątecznej akcji charytatywnej "Otwórz serce dla Alexa i Kacperka" Cdn :)

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
113%
17,072.50 zł Supported by 10 people CEL: 15,000 ZŁ