Charytatywny trening #sercejasia w Olsztynie

Klaudia Dryja
organizator skarbonki

Jaką cenę jesteście w stanie zapłacić za trening,wiedząc że 100% zebranej kwoty byłby przeznaczony dla potrzebującego malucha? Liczy się każda złotówka! 

Jan Dąbrowski jest jeszcze nienarodzonym dzieckiem, a już potrzebuje naszej pomocy. Jego serce bije po prawej stronie ciała i bez kosztownej operacji nie przeżyje pierwszych dni po porodzie. Mama, Milena Furdal każdego dnia walczy o życie swojego dziecka i pragnie zapewnić mu jak najlepszą opiekę, więc zdecydowała się na operację serca w Munster, w Niemczech. Koszt porodu, operacji i leczenia to 210 tysięcy złotych. Pragnę wspomóc Milenę i Jasia w walce o życie. Jako zwolenniczka zdrowego trybu życia postanowiłam połączyć aktywność fizyczną z pomocą potrzebującym. Sport to głowie walka o siebie, tym razem możemy pomóc Jasiowi. Moim celem jest zorganizowanie w Olsztynie wydarzenia sportowego, które poprowadzą profesjonaliści. Każdy uczestnik przedsięwzięcia będzie zobligowany do przekazania dobrowolnej kwoty, która wpłynie bezpośrednio na konto fundacji „Się pomaga”, która sprawuje pieczę nad sprawą Jana Dąbrowskiego. 

Cena: dowolna,liczy się każda złotówka!

Wpłaty proszę dokonywać poprzez stronę internetową :http://www.siepomaga.pl/r/charytatywnytreningolszt yn

Kwota 3 tysięcy jest orientacyjna, mam nadzieję że uda nam się wspólnymi siłami zebrać jeszcze więcej :) 

UWAGA: wejście za okazaniem potwierdzenia przelewu!

Lokalizacja: Olsztyn (dokładniejsze miejsce pojawi się w przeciągu kilku dni. Liczymy na dużą frekwencję, więc zorganizowanie odpowiedniej lokalizacji trwa)

Termin: 15 sierpnia

Plan treningowy:
-BODY FIT.
-TRENING FUNKCJONALNY
 

Zajęcia BODY FIT prowadzone przez Rafała Milcewicza to oferta skierowana przede wszystkim do osób dorosłych. Jest to intensywny trening budujący i wzmacniający całe ciało przy akompaniamencie największych hitów muzycznych z kilku ostatnich dekad!
W programie zajęć:
- ćwiczenia izolacyjne (wzmacnianie poszczególnych partii ciała);
- ćwiczenia siłowe (budowanie mięśni);
- ćwiczenia stretchingowe (rozciąganie);
- ćwiczenia koordynacyjne (wspomaganie właściwej pracy półkul mózgowych);
- ćwiczenia na wytrzymałość i równowagę.

Zajęcia TRENING FUNKCJONALNY poprowadzi magister Wychowania Fizycznego, trener personalny i instruktor pływania- Michał Wąsik. 
Jest to trening ogólnorozwojowy, poprawiający sprawność ogólną z wykorzystaniem własnej masy ciała. Dodatkowym atutem jest aktywacja mięśni głębokich, które chronią nasz kręgosłup i stawy. Trening odbędzie odbywał się na zasadzie stacji, na której kolejno będą zmieniały się ćwiczenia. Poziom trudności zostanie dostosowany do możliwości fizycznych grupy.
Potrzeba nas jak najwięcej. Sport to głównie walka o siebie,tym razem pomóżmy też Jasiowi.
Pamiętajcie że dobro wraca!Na dzień dzisiejszy planuję również Charytatywny Trening #sercejasia w Warszawie. Odbędzie się on 22 sierpnia i pierwszy zadeklarowany trening poprowadzi klub Palestra! Wojowniczki będą zmagały się pod okiem trenerów z kickboxingiem!

Wszelkie pytania,sugestie czy oferowaną pomoc proszę kierować do mnie na adres: dr.klaudia@wp.pl bądź poprzez Facebooka.

http://www.siepomaga.pl/serce-jasia


Organizator: Klaudia Dryja

Wsparli

X zł

Olaaa

Niech to małe serduszko bije jak najdłużej!
2 zł

Dominika

Chociaż symboliczne 2 zł mam nadzieje że pomoże
20 zł

Jola

Jasiek
50 zł

Anonymous

Z małych kroków powstają wielkie czyny :)
Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
Klaudia Dryja
Jaś Dąbrowski, 6 years
Jaś prosi o serduszko
3%
102 zł Supported by 4 people CEL: 3,000 ZŁ