To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia

Restitue Przemm Mikolaj
organizator skarbonki

To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia

Kochani, wspólnymi siłami zbieramy pieniążki na wózek dla Ani, który jest jej jedyną szansą na kontakt z otoczeniem. Organizujemy zbiórkę, bo pomoc innym daje nam wiele szczęścia, sami nie jesteśmy w stanie przekazać wystarczających środków finansowych, dlatego zwracamy się do Ciebie. Zobaczysz, że pomoc którą wniesiesz sprawi Ci więcej szczęścia aniżeli góra prezentów. Więcej szczęścia jest w dawaniu, dobro powraca ze zdwojoną siłą, więc jeśli chcesz się przyłączyć - zapraszamy. Pomaganie ma większą moc, gdy robi się to razem...

wozek dla Ani

Ania już jako dziewczynka musiała liczyć na pomoc innych. Od 6 miesiąca życia choruje na zanik mięśni. Mama i tata zawsze byli przy niej.Tata był jej "nogami", woził ją na rowerze w własnoręcznie zrobionej przyczepce, czy w foteliku w samochodzie. Po śmierci ojca została pustka. Mama bardzo dba o Anię ale sama nie daje rady, choruje. Brakuje jej już sił. Dziś Ania może poruszać jedynie prawą ręką. W jej funkcjonowaniu najbardziej potrzebną rzeczą jest wózek inwalidzki, jednak musi to być tylko wózek sterowany lekkim ruchem palców. Dotychczasowy, po latach używania zepsuł się, a nowy znacznie przekracza możliwości finansowe rodziny. Ania ma rentę 590 zł miesięcznie, nie jest w stanie uzbierać na nowy wózek, który jest jej jedyną szansą na wyjście z domu, kontakt ze światem, "samodzielny" ruch po pokoju. To jedna z niewielu rzeczy, które Ania może obsługiwać samodzielnie.

Celem naszej pomocy było uzbierać dla Ani 500 zł, jednak środków finansowych potrzeba znacznie więcej, dlatego zwiększamy limit z 500zł na 1000zł i wznawiamy zbiórkę.

 

Na chwilę obecną w zbiórce głównej potrzeba jeszcze niecałe 2 tyś. dlatego prosimy o pomoc, wpłaty i udostępnienia.

 

Dziękujemy za Twój poświecony czas, z pewnością nie został zmarnowany.

 

Chce Wyjsc
_______________
Pomagamy również na:
www.restitue.blog.onet.pl/ChceWyjsc

Wsparli

15 zł

bacyna1959

Z pozdrowieniami dla pani Ani.
19 zł

ahj

38 zł

ahj

40 zł

Anonimowy Pomagacz

Powodzenia :-)
12,95 zł

ahj

9,04 zł

ahj

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
100%
1,000.77 zł Supported by 28 people CEL: 1,000 ZŁ