Mamo, mam już roczek, obudź się!

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 1 883 people
72 876 zł (100,15%)
Goal
półroczny pobyt w ośrodku rehabilitacyjnym

Wioletta Szyłejko, 26 years

Będzin, śląskie

stan po wypadku

Started: 07 February 2019
Ends: 29 May 2019

Zbiórka na rehabilitację zakończona! Dzięki Waszemu zaangażowaniu pobyt Wioletty w ośrodku rehabilitacyjnym zostanie przedłużony, a Wiola dalej będzie intensywnie ćwiczyć i walczyć o powrót do malutkiej córeczki. 

____ 

Dostaliśmy kilka słów od mamy Wioletty, która odwiedza ją każdego dnia i intensywnie wspiera prowadzoną przez specjalistów rehabilitację. 

Kochani Darczyńcy! Wasza moc pomagania jest ogromna! Jesteście wspaniali!!

Wszystkim zaangażowanym w zbiórkę osobom dziękujemy! - w imieniu Wioli i własnym. Wasza wiara, zrozumienie, ciepłe słowa i okazane wsparcie dodały nam sił w codziennej walce. Bez Was by się nie udało! Wasza bezinteresowna pomoc wiele dla nas znaczy, łatwiej jest żyć z nadzieją na lepsze jutro, mając świadomość, że istnieją ludzie o wielkim sercu.

Dzięki Waszej wrażliwości i otwartości na drugiego człowieka, udało się zebrać całą kwotę, a to daje Wioli szansę na kontynuowanie rehabilitacji, która przynosi realne efekty. Przed nami jeszcze długa droga, ale głęboko wierzymy, że będzie coraz lepiej i przyjdzie taki czas, kiedy Wioletta wróci do zdrowia i córci. 

Wtedy samodzielnie Wam podziękuje.
Dziękujemy Wam Wszystkim razem i każdemu z osobna z głębi serca!

- Izabela Szyłejko- mama Wioletty wraz z Rodziną

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 1 883 people
72 876 zł (100,15%)