Pomoc dla Agnieszki

ekstraspaniepl
organizator skarbonki
Witajcie, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia organizujemy zbiórkę charytatywną dla chorej Agnieszki. Ośmielamy się Was prosić o jej wsparcie i sami wrzucamy pierwszy grosz. Spełnijmy marzenie Agnieszki jeszcze przed Świętami! Prześlijmy link do zbiórki znajomym i umieśćmy go ma FB :)

Od ponad szesnastu lat Agnieszka walczy o to, aby nie być całkowicie zależną od innych osób. Zmaga się z niepełnosprawnością ruchową oraz niedosłuchem - objawami dziecięcego porażenia mózgowego. Choroba przykuła ją do wózka inwalidzkiego.

Nadzieją dla Agnieszki jest nowa metoda leczenia komórkami macierzystymi stosowana w Chinach. Dzięki możliwościom reprodukcyjnym komórki macierzyste dokonują skutecznych zamian w chorych tkankach i organach, lecząc w ten sposób szeregu chorób i uszkodzeń.

Rodzice wierzą, że ta metoda pozwoli osiągnąć Agnieszce większą niezależność. Nawet niewielka poprawa w funkcjonowaniu jej mózgu umożliwi dalszą rehabilitację. Jednak koszt leczenia tą metodą to 35 000 dolarów. Rodzice dziewczynki nie są w stanie sami udźwignąć takiego ciężaru, a Agnieszce samej trudno będzie przebyć ten "chiński mur". Dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich, którzy są w stanie w jakikolwiek sposób pomóc dziewczynie.

Liczy się każda złotówka !!! Nie bądźmy obojętni i pomóżmy Agnieszce 

Wsparli

50 zł

Anonymous

X zł

ekstraspaniepl

Aga będzie dobrze :)
Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
ekstraspaniepl
Agnieszka Sroka
Chiński Mur Agnieszki
26%
52 zł Supported by 2 people CEL: 200 ZŁ