Mały fan muzyki reggae chce być samodzielny

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 60 people
3,250.50 zł (100.01%)
Goal
Turnus rehabilitacyjny

Antoni Romanowski

Suwałki, podlaskie

Niedowład 4-kończynowy

Started: 20 May 2015
Ends: 29 May 2015

Dzięki środkom zebranym na siepomaga.pl Antoś był w dniach 03-14.08.15 na turnusie rehabilitacyjnym w ośrodku Olinek w Warszawie.

Pod czujnym okiem swojej terapeutki, pani Beaty Wnuk, dzielnie ćwiczył każdego dnia. Tym razem praca była skoncentrowana na jakości chodu Antosia. Do tej pory Antos był w stanie stawiać malutkie kroczki. Dzięki cudownej współpracy z panią Beatą, Antoś z każdym dniem chodził coraz lepiej, tzn. jego chód coraz bardziej zaczynał przypominać chód zdrowego człowieka. Przed nami teraz ciężka praca, by te efekty jak najdłużej utrzymać. Zdecydowanie był to najbardziej "magiczny" turnus. Bowiem na żadnym wcześniej Antoś tyle się nie nauczył. Każdego dnia z panią Beatą otwierałyśmy oczy ze zdumienia, jak bardzo Antoś się zmienia.


Od września tego roku Antoś poszedł do przedszkola integracyjnego. Dzięki nowym umiejętnościom śmielej wszedł w grupę zdrowych dzieci.


Z całego serca dziękujemy każdemu z Państwa, którzy wsparliście nas i finansowo, i na pewno dobrą myślą. To był wyjątkowy turnus! Mama Ania

Supporters

Loading...

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 60 people
3,250.50 zł (100.01%)