DOZ Fundacja dbam o zdrowie

DOZ Fundacja dbam o zdrowie

Typ Charity organisation

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

DOZ Fundacja jest partnerem społecznym Łódzkiego Maratonu. Od 10 lat skutecznie zachęcamy wszystkich do biegania i podejmowania przy tym inicjatyw charytatywnych, tak by wysiłek na trasie przynosił coś więcej niż pobity rekord.
W związku z epidemią koronawirusa założyliśmy zbiórkę pod profilem DOZ Maratonu 2020 dla personelu i Seniorów pod opieką DPS-ów. Zebrane środki zostaną przekazane na zakup najpilniejszych potrzeb - maseczek, rękawiczek, przyłbic i fartuchów ochronnych, których obecnie brakuje.
https://www.siepomaga.pl/scigamy-sie-z-wirusem

Co 4. Polak z braku pieniędzy nie realizuje recepty na leki ratujące życie. Są to głównie osoby starsze, wymagające sałego leczenia. Zajęliśmy się tym problemem. Dzięki nam ponad 270 tysięcy chorych mogo rozpocząć lub kontunuować leczenie.

Organizując konkurs grantowy przez 8 lat wsparliśmy 430 organizacje pozarządowe na łączną kwotę ponad 7 milionów złotych.

Mamy pod opieką 43 stałych podopiecznych, którum pomagamy w zakupie medykamentów i sfinansowaniu leczenia.

A w ramach naszej misji "Pomagamy Seniorom cieszyć się życiem" organizujemy m. in. cykliczne konferencje, koncerty i wystawy, dedykowane aktywności osób po 60 roku życia.