Biegniemy dla Madzi Dąbrowskiej

druzyna_bss
organizator skarbonki

Drużyna BSS biegnie dla Madzi
Jesteśmy pracownikami Business Support Solution SA, których połączyła wspólna pasja, jaką jest bieganie. W połowie ubiegłego roku powołaliśmy do życia Drużynę BSS i od tego czasu wzięliśmy udział w kilkunastu biegach na terenie całej Polski.
Cele charytatywne zawsze miały duże znaczenie dla naszej Drużyny. Możliwość pomagania innym bardzo nas motywuje i sprawia, że trud wkładany w przygotowania oraz same zawody stają się wyjątkową radością!
W tym roku podjęliśmy ogromne wyzwanie! Czworo z nas przebiegnie trasę 42 km 195 m. Dla trójki będzie to debiut na królewskim dystansie. Kilkoro, w tym również debiutanci, weźmie udział w biegu na 10 km.
Nasz wysiłek dedykujemy Madzi Dąbrowskiej.
W tym roku Madzia będzie obchodzić 5 urodziny. Jednak w porównaniu z rówieśnikami wygląda na znacznie młodsze dziecko. Madzia od urodzenia  ma  rozszczepienie podniebienia oraz astygmatyzm. Stwierdzono u niej również autyzm, stąd utrudniony jest kontakt z dziewczynką, która nie potrafi wyrazić swoich życzeń, emocji i porozumieć się nie tylko z rówieśnikami ale i z lekarzami.
Szczegółowe informacje o Madzi znajdziecie na profilu Fundacji:
http://www.fundacja.doz.pl/doc/454
Zwracamy się do wszystkich naszych przyjaciół i znajomych, do wszystkich kibiców Drużyny BSS oraz do wszystkich, którym nie jest obojętny los Madzi, aby z otwartymi sercami i portfelami wsparli naszą zbiórkę.
Jesteśmy przekonani, że Wasza pomoc sprawi, że życie Madzi będzie znacznie łatwiejsze.
To dzięki Wam wspólnie możemy pomóc Madzi w zmaganiach z chorobą.
Liczymy na Wasze wsparcie!

Wsparli

1 390 zł

druzyna_bss

Przekazujemy środki zgromadzone podczas zbiórki prowadzonej podczas przygotowań do Maratonu Dbam o Zdrowie. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!!!
200 zł

Anonymous

Powodzenia, dzielna Drużyno - bliska memu sercu. Jeszcze 12 godzin i startujemy :-) Do zobaczenia! Jacek
10 zł

Anonymous

Na dobry początek :-)
Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
106%
1,600 zł Supported by 3 people CEL: 1,500 ZŁ