Your browser is a bit unusual and some website features may not work properly.

We recommend checking your settings and enabling cookies.

Money box

EJBRY hycają do Afryki! ERY85363

Organizer's avatar
Organizer:Michał Ostwald

The money box was created on the initiative of the Organizer who is responsible for its content.

Main photo uploaded by the user

Witam!

 

Chcesz pomóc dzieciom z domów dziecka?

 

Dobrze trafiłeś!

 

Czym jest ZŁOMBOL?

 

Jest to największy na świecie rajd charytatywny, w którym startują pojazdy związane z komuną. 

 

Złombol wyróżnia również to, że 100% środków zebranych przez załogi jest wykorzystywane na pomoc dzieciom z domów dziecka.

 

Dlaczego tak?

 

Słynne "gniotsja nie łamiotsja" w przypadku tych samochodów sprawdza się i powoduje, że jazda nimi na drugi koniec Europy lub poza jej granice pozwala nam zaznać wielu przygód. Awarie nierzadko usuwane są przy pomocy "trytytek" i srebrnej taśmy:).

 

Kim są EJBRY?

 

Michał - kapitan drużyny, syn pilota ekipy Macieja, naczelna maruda, kierowca i mechanik

 

Maciej vel. Padre - pilot i steward w jednym, dba o przekąski i nawodnienie, służy radą (oczywiście zawsze trafną :D - spróbujcie się kiedyś nie zgodzić z jego zdaniem). Nie wyobraża sobie już życia bez Złombolu

 

Bartosz vel Kominek - honorowy członek ekipy :) niestety praca na kolei oraz zdobywanie nowych szczytów skutecznie uniemożliwia mu start. Miejsce ma zawsze zaklepane, choćby na dachu.

 

Aby wystartować musimy uzbierać 2800 zł!

 

Gdzie jedziemy?

 

W tym roku do Ras el Ma w Maroku

 

Tak jak zaznaczyłem na wstępie, wszystkie środki trafią do dzieci. 

Pieniądze na rajzowanie i sznytke chleba  zapewniamy sami.

 

 Obiecuję, że fefrać się nie będziemy bo to by była niezła poruta!

 

Do zobaczenia na trasie!

PLN 3,100GOAL: PLN 2,800
Donated by 13 people

All funds accumulated in the money box are transferred
directly
to the target campaign:

Witam!

 

Chcesz pomóc dzieciom z domów dziecka?

 

Dobrze trafiłeś!

 

Czym jest ZŁOMBOL?

 

Jest to największy na świecie rajd charytatywny, w którym startują pojazdy związane z komuną. 

 

Złombol wyróżnia również to, że 100% środków zebranych przez załogi jest wykorzystywane na pomoc dzieciom z domów dziecka.

 

Dlaczego tak?

 

Słynne "gniotsja nie łamiotsja" w przypadku tych samochodów sprawdza się i powoduje, że jazda nimi na drugi koniec Europy lub poza jej granice pozwala nam zaznać wielu przygód. Awarie nierzadko usuwane są przy pomocy "trytytek" i srebrnej taśmy:).

 

Kim są EJBRY?

 

Michał - kapitan drużyny, syn pilota ekipy Macieja, naczelna maruda, kierowca i mechanik

 

Maciej vel. Padre - pilot i steward w jednym, dba o przekąski i nawodnienie, służy radą (oczywiście zawsze trafną :D - spróbujcie się kiedyś nie zgodzić z jego zdaniem). Nie wyobraża sobie już życia bez Złombolu

 

Bartosz vel Kominek - honorowy członek ekipy :) niestety praca na kolei oraz zdobywanie nowych szczytów skutecznie uniemożliwia mu start. Miejsce ma zawsze zaklepane, choćby na dachu.

 

Aby wystartować musimy uzbierać 2800 zł!

 

Gdzie jedziemy?

 

W tym roku do Ras el Ma w Maroku

 

Tak jak zaznaczyłem na wstępie, wszystkie środki trafią do dzieci. 

Pieniądze na rajzowanie i sznytke chleba  zapewniamy sami.

 

 Obiecuję, że fefrać się nie będziemy bo to by była niezła poruta!

 

Do zobaczenia na trasie!

Donations

Sort by
  • Wichłacz aka kudłacz
    Wichłacz aka kudłacz
    Share
    PLN 300

    Powodzenia aby starczyło trytytek !!

  • Rafal
    Rafal
    Share
    PLN 650

    Miłej drogi

  • BSKTM
    BSKTM
    Share
    PLN 200

    Trzymam kciuki za realizację !!!!

  • Anonymous donation
    Anonymous donation
    Share
    PLN 450
  • Gajewko
    Gajewko
    Share
    PLN 100
  • BrygadaZSP
    BrygadaZSP
    Share
    PLN 200

    Szerokości