Rowerem i kajakiem przez Polskę

ekspedycjawisla2012
organizator skarbonki
Witajcie!

Marek Kamiński napisał: ,,Płynąłem po wielu rzekach świata, w tym tych najbardziej dzikich i nieujarzmionych jak na przykład Amazonka, rzeki Syberii i Kanady, Rio Usumacinta czy Nil. I z całym przekonaniem mogę stwierdzić, że Wisła im nie ustępuje. Nieraz nie ma potrzeby wyjeżdżać w najdalsze zakątki świata, by odkrywać świat. Wystarczy się dobrze rozejrzeć wokół siebie.”

Słowa te stanowią dla nas inspirację i fundament motywacji do podjęcia wyzwania, jakim jest nasza ekspedycja. Mamy zamiar nie tylko spłynąć kajakami Wisłą od jej początków do ujścia, wpłynąć do Zatoki Gdańskiej, pokonując tym samym 941km.Chcemy najpierw dotrzeć do jej źródeł o własnych siłach, na rowerach, utrzymując przy tym jak najbliższy kontakt z rzeką, pokonując blisko ok. 1000 km.

Podczas trwania naszej wyprawy wzdłuż Wisły chcielibyśmy wspomóc Fundację Marka Kamińskiego, która zebraną kwotę przeznaczy dla potrzebujących osób. Fundacja pomogła już wielu osobom. Chcielibyśmy się dołączyć do tej pomocy, chociaż w małym stopniu i podczas wyprawy jest to nasz główny cel.

Dodatkowo chcemy również promować Wisłę, jako rzekę dostępną dla wszystkich, pokazując przy tym, że może ona wzbudzić zainteresowanie nie tylko kajakarzy, ale również rowerzystów.
Planowany termin rozpoczęcia wyprawy to 6 sierpień 2012 r.

Wszelkie informacje na temat wyprawy można znaleźć pod adresem: https://www.facebook.com/ekspedycjawisla2012 - ZAPRASZAMY!

Pozdrawiamy Ekspedycja Wisła 2012

Wsparli

X zł

Anonimowy Pomagacz

Trzymamy kciuki :)
X zł

Agnieszka O.

Powodzenia :)
50 zł

Anonymous

Darowizny trafiają bezpośrednio do
15%
150 zł Supported by 3 people CEL: 1,000 ZŁ